אראל סג"ל

"מעולם לא אמרנו שנרד מהארץ"

אנחנו נשארים בארץ? אראל סג"ל ודוד ורטהיים סביב השאלה האם לרדת מהארץ אחרי הבחירות • ורטהיים: "זה לגיטימי לרדת מהארץ, אבל אין לי עניין בזה"


כמדי יום ב־11:00 בדיוק, שבו אראל סג"ל והמגיש האורח דוד ורטהיים אל אולפן השידור, וסקרו את החדשות החמות בזירה המדינית והפוליטית. בפתח הדברים, התייחסו השניים לימים שאחרי מערכת הבחירות החמישית.

"אנשים אומרים זהו, אנחנו לא יכולים לחיות פה ואני שואל אם גם אתה", שאל סג"ל בפתח השיחה המשותפת. ורטהיים בתגובה: "מה אתה יכול לענות לחבר טוב שלי, סטרייט אשכנזי ששירת בצבא כקצין, שחי בשלווה ובנחת ומגדל את ילדיו בתל אביב, אבל יודע שזה ישתנה בעוד 20 שנה. אתם יותר פטריוטים? הציבור שלכם עשה דברים אחרים, הוא זרק ביצים על חיילים וכדומה". 

סג"ל ביקש להתייחס למשבר האדיר שהיה לציונות הדתית ולימין בזמן ההתנתקות, והזכיר: "אנחנו מעולם לא אמרנו שנרד מהארץ". בהמשך אמר סג"ל כי העמדה של השמאל לגיטימית, "הפרלמנטרים של מרצ מצוינים וטובים לדמוקרטיה - אפילו יותר מהפרלמנטרים של יש עתיד". ורטהיים הגיב לדברים, ואמר: "ניצחתם כי אתם פשוט יותר. יש יותר ממכם כי אתם עושים יותר ילדים. הדתיים והערבים ואנחנו לא נתווכח על הנתון הזה. עוד 20 שנה החמור החילוני יאלץ לשאת על גבו".

14/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג''ל
אראל סג''ל  |  צילום: 103fm
Paris