ינון מגל ובן כספית

"אין סיכוי שיחקרו את ליאת בן ארי ששיקרה את ביהמ"ש"

חברת הכנסת המיועדת טלי גוטליב על השינויים שתקדם במערכת המשפט: "מי שידיו לא נקיות לא ראוי לשמש כפרקליט" • כספית: "את טועה ומטעה"


טלי גוטליב, עורכת דין בעלת קריירה ארוכת שנים, עתידה להיות מושבעת היום (ג') כחברת כנסת מן המניין בליכוד, כשבאמתחתה רעיונות לשינויים נרחבים במערכת המשפט כפי שהיא נראית כיום. עו"ד גוטליב שוחחה עם בן כספית וינון מגל וסיפרה על הרפורמות שהיא עתידה לקדם במשכן. 

"באתי לעשות, יש לי ידענות ואת צו המצפון החזק שלי", פתחה. "אני לא צריכה להיות שרה, אני גוזרת על עצמי תמיד את מידת הענווה. מה שחשוב יותר מכל זו החובה למשול. בסופו של דבר באתי לממש הבטחות של המצע הפוליטי של המפלגה שלי, אם אהיה בקדמת הבמה וגם אם לא, לרבות סוגיית היועצים משפטיים והמשרות בכירות. אחר כך אני רוצה גוף ביקורת עם שיניים כנגד כל התפקידים בעלי השררה, זה לטובת כולנו. הם לא מורמים מאף אחד. אני לא מדברת על השלכה לכלא אלא אם מישהו ביצע עבירה פלילית".

עוד הוסיפה: "אין שום סיכוי בעולם שמישהו יחקור את ליאת בן ארי, שבעיניי שיקרה את בית המשפט, אני יודעת שאף אחד לא יחקור את הבכירים. בגלל שיש לי את הערוץ המשפטי אוכל לדרוש העמדה לדין משמעתי. מי שידיו לא נקיות אינו ראוי לשמש כפרקליט. אני לא מדברת על השקט של מנדלבליט, אין חיה כזאת החלטה בעל פה. מעולם לא תשמעו אותי אומרת שיש או אין שופטים בירושלים, על החלטות שיפוטיות טובות אני לא צריכה להודות". 

בתגובה, השיב כספית לדבריה, ואמר: "את טועה ומטעה, שלא לומר לא אומרת אמת. הכל עלה בבית המשפט. כשבית המשפט פוסק לטובתכם הוא סבבה, כשלא - צריך להעיף אותם". 

עריכה: מיכל קדוש 

15/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עו"ד טלי גוטליב
עו"ד טלי גוטליב  |  צילום מסך מתוך עמוד היוטיוב של 'עכשיו 14'
Paris