אראל סג"ל

"מצבנו החברתי, הביטחוני והמוסרי רע מאוד, יגיע יום הדין"

ישי הדס ('קריים מיניסטר') על הודעת התנועה להצטרף לקבוצות שקטות ערב השבעת הכנסת, לקראת מה שהוגדר כ"יום פקודה": "הציבור קיים והוא מוטרד"


תנועת 'קריים מיניסטר' קראה אתמול (ב') לתומכיה להצטרף לקבוצות שקטות להעברת מסרים, במודעה בה נטען בין היתר "הצטרפו לאחת מהקבוצות ליום פקודה, הוא יגיע. צריכים את הטובים ביותר". ישי הדס ('קריים מיניסטר') שוחח עם אראל סג"ל וחיים לוינסון והגיב לדברים. 

"מצבנו החברתי, הביטחוני והמוסרי רע מאוד, יגיע יום הדין", טען, "אנחנו מפחדים שההליכה בנתיב של הממשלה הזו שכרגע מצטיירת כסופר קיצונית בכל רמה, תוביל לאסון. אנחנו לא יודעים עדיין, אך אנו רוצים להיות דרוכים ובקשר עם האנשים. אנחנו לא כל כך מתייחסים לפסקת ההתגברות".

בהמשך, הוסיף: "אנחנו יוצרים בשקט קשר עם אנשינו, אם יום אחד סוגרים לנו את הפייסבוק? העמוד שלנו נמצא על סף סגירה כל הזמן, אנשים אוהבים להתלונן ופייסבוק אוהב להקשיב. אחת הסיבות שפרסמנו את הקבוצות היא שאנו רוצים להיות מסוגלים להישאר בקשר עם האנשים בפלטפורמה אחרת".

בסיום, הדגיש הדס: "כשהדברים קורים הם קורים, יש להם את האנרגיה שלהם. כשיעשו דברים שיעצבנו בפועל את הציבור, הוא יגיב. הציבור קיים והוא מוטרד". 

עריכה: מיכל קדוש 

15/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90
Paris