אראל סג"ל

"אני מתפלא על סמוטריץ' - הוא עשה טעות"

סג"ל ולוינסון דנו במו"מ הקואליציוני • לוינסון אמר לסמוטריץ': "קצת צניעות אחי, אתה מפלגת נישה" • סג"ל: "מצטער להגיד שאני קצת מסכים"


לאחר שראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו הכריז כי הוא מעוניין להשיק את הממשלה החדשה ב־15 בנובמבר, נדמה כי המשא ומתן הקואליציוני תקוע. הסיבה לכך? ככל הנראה, יש נתק בין יו"ר הליכוד לבצלאל סמוטריץ', סביב נושא תיק הביטחון. בפתח התוכנית, דנו על כך אראל סג"ל וחיים לוינסון ותקפו את יו"ר הציונות הדתית. 

לוינסון טען כי "42 יום להרכבת הממשלה זה בזבוז הזמן הכי גדול בהיסטוריה, צריך לשנות את החוק - מספיק 14 יום. אני חושב שבצלאל מסוגל לשבת בחוץ אם הוא לא יקבל את התיק שהוא רוצה - אז שיישאר בחוץ, גם ככה הוא לא יפיל את הממשלה". סג"ל השיב: "אני לא חושב שהוא יעשה זאת, ואני מתפלא עליו - הוא עשה טעות. אני לא מבין מתי נולד בכלל הסיפור של תיק הביטחון, זה התחיל רק בשלב מאוחר בקמפיין".

לוינסון עוד אמר: "שורש הבעיה היא שיש מפלגת שלטון שקיבלה הרבה מאוד מנדטים, אבל סמוטריץ' רואה את עצמו בהנהגת המדינה - קצת צניעות אחי, תירגע, אתה מפלגת נישה". סג"ל ציין: "אני מצטער להגיד שאני קצת מסכים. בצלאל בחור חכם ונבון, הוא צריך לשבת ולבקש תיק בכיר אחר". 

20/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris