אודי סגל וענת דוידוב

הנהג שהותקף: "לא מוכן להפסיד את החיים שלי"

נהג האוטובוס הותקף על ידי שלושה נערים בטבריה, ושיחזר • איימן ווהיב, יו"ר ועד נהגי סופרבוס, תקף: "המדינה והמשטרה עומדים ממול ומחכים"


אתמול (ב') הותקף נהג אוטובוס בטבריה על ידי שלושה נערים שנסעו עמו. סביב ידיעה זו, ענת דוידוב וניסים משעל שוחחו ב־103fm עם ע', נהג האוטובוס, שסיפר על שקרה ועם איימן ווהיב, יו"ר ועד הנהגים בחברת סופרבוס שתקף את התנהלות המדינה נוכח התופעה המדאיגה.

בפתח השיחה, שיתף א' כי לאור פגיעתו הוא בדרכו חזרה למיון: "השתחררתי אתמול עם שבר בארובת העין וראייה של 70 אחוזים בעין ימין. אני עובד בחברת סופרבוס בטבריה, עשיתי קו אתמול בתוך העיר. היו איתי שלושה נערים וילד אחד באוטובוס, הגענו לתחנה שהם צריכים לרדת, צלצלו לי בפעמון".

"עצרתי להם בתחנה, פתחתי את הדלת האחורית, הם באו לדלת הקדמית, רצו לרדת מהדלת הקדמית. איך שירדו מהאוטובוס, יש ליד הדלת ברז של אוויר, שאם מישהו פותח אותו האוטובוס מפסיק לנסוע. פתחו אותו, פתחתי את המחיצה שלי כדי לסגור אותו ואחד עם אגרופן ברזל הביא לי אגרוף לעין. אחד מהם היה לו ביד דוקרן", סיפר.

"התופעה הזו בטבריה כבר כמה חודשים"

להערכתו של הנהג, מדובר בשלושה נערים בגילאי 15־17. "קיבלתי אגרוף עם אגרופן בעין, ישר נפלתי לרצפה. ראיתי אחד שמתקרב אליי עם דוקרן ואז היה רכב מולי אז הבחור ירד מהרכב והתחיל לרדוף אחריהם. הם ברחו. אנחנו סומכים על המשטרה", שיחזר, והודה: "אם לא היה הבן אדם לא הייתי יודע איך זה נגמר".

"התופעה הזו בטבריה כבר כמה חודשים, אף אחד לא יודע למה. ב־16.3 הותקפתי באבן משתלבת. אני לא יודע אם זו אותה חבורה או אנשים אחרים. זה בטיפול של המשטרה, המשטרה מטפלת בזה", אמר.

"לא יודע מה האינטרס שלהם לתקוף נהגי אוטובוס שמשרתים אותם"

כאשר נשאל מדוע מתקיימת התופעה וכיצד ניתן לזהות את אותם תוקפים, הסביר כי "אני לא יודע להסביר כי אני בעצמי לא יודע מה האינטרס שלהם לתקוף נהגי אוטובוס שמשרתים אותם. יורקים עלינו באוטובוס, מקללים אותנו, זורקים הרבה מילים, 'ערבים', 'אתם אנשים חרא'. גם נהג יהודי לא מזמן הותקף".

"תחזור להיות נהג?", תהתה דוידוב לסיום, וע' הדגיש: "אני לא מוכן להפסיד את החיים שלי. בואו נראה מה עם העין, אחר כך נחשוב על הדברים האלה".

בהמשך הצטרף לשיחה איימן ווהיב, יו"ר ועד הנהגים בחברת סופרבוס, אשר תקף את התנהלות המדינה והמשטרה: "כבר כמה חודשים שיש תקיפות של נהגים. זה מתחיל במילולי ומסתיים במיון בבית החולים. אלו חבר'ה צעירים עם כיפות שחורות. אבל הם לא מתלבשים רק על הנהגים הערבים אלא מקללים גם את הנהגים הטבריינים המקומיים".

עריכה: שני רומנו

29/11/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים משעל וענת דוידוב
ניסים משעל וענת דוידוב  |  צילום: 103fm
Paris