אודי סגל וענת דוידוב

"הקהילה הגאה הם אחים שלנו"

ח"כ אלמוג כהן על תוכנית הלימודים של ח"כ אבי מעוז: "חולק עליו בנושא, וכדאי לקחת את הדברים בפרופורציה" • הוסיף: "הוא חלק מקואליציה"


יותר מ־50 רשויות מקומיות ברחבי הארץ הודיעו באופן מפתיע למדי כי החליטו לא לשתף פעולה עם התמורות במערכת החינוך שמתכנן יו"ר מפלגת נעם אבי מעוז, זאת לרבות העברת סמכויות היחידה לתוכניות חיצוניות ולקידום שותפויות במשרד החינוך שתועבר למעוז. 

חבר הכנסת אלמוג כהן שוחח עם ענת דוידוב וניסים משעל והתייחס לדברים: "הקואליציה תהיה הומוגנית ובעלת קווי יסוד ברורים. אני יכול להסכים עם מעוז ואני יכול גם לחלוק עליו. אני חולק עליו בנושא הזה, וכדאי לקחת את הדברים בפרופורציה. זה חלק מהפסטיבל של השמאל הקיצוני שמסרב לקבל את רצון הבוחר. האיש לא פעל אפילו יום אחד, הוא לא סוליסט אלא חלק מקואליציה. הקהילה הגאה הם אחים שלנו, אנחנו אוהבים אותם. בסופו של יום, אנחנו אומרים בצורה ברורה שיש לנו קווי יסוד ברורים, ועליהם נקפיד". 

על הפגישה הקולנית בין ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו ליו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר, אמר: "אני לא מתייחס למה שקורה בחדרים הסגורים. נבחרנו על ידי ציבור גדול מאוד שנתן בנו את אמונו, וכדאי לכל הפוליטיקאים בישראל לעמוד בהבטחות שלהם. המו"מ עדיין לא נגמר, אני לא מתייחס אליו באולפנים אלא לאחר מעשה. אני בטוח שחבר הכנסת בן גביר יעשה הכל כדי למלא את רצון הבוחר, הפעם אנחנו צריכים למשול".

בסיום דבריו, התייחס ח"כ כהן לתקרית תקיפת פעילי השמאל בחברון על ידי חייל צה"ל, ואמר: "מדובר בעבריינים שמאלנים קיצוניים, מתודרכים וממומנים שמקבלים כסף כדי להוציא את הכלים מהחיילים שלנו". 

עריכה: מיכל קדוש

04/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלמוג כהן
אלמוג כהן  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris