איריס קול

"אין לדעת מאיפה תגיע האהבה - אין חוקים"

שני רווקים יתחרו על ליבה של דוגמנית העל לשעבר שירז טל בדייט משותף עם כל חבריה ומשפחתה • היא יצאה במסע לחיפוש אהבה, וסיפרה: "זה פורמט גאוני"


שירז טל, דוגמנית העל לשעבר, יצאה לדייט בניסיון למצוא אהבה אמיתית בתוכנית החדשה 'דייט להביא הביתה', שתשודר ביום חמישי הקרוב ב'קשת 12'. ובכן, על פי הפורמט, טל בחרה שני רווקים שיצאו איתה לדייט משותף, בנוכחות המשפחה והחברים, ויתחרו על ליבה אל מול כל קרוביה. היא שוחחה עם איריס קול ב־103fm וסיפרה על החוויה המיוחדת. 

לדבריה, "זהו פורמט גאוני. כשהציגו לי אותו, שאלתי את עצמי מה קורה, אבל זה פורמט מקסים. זה דוקו־ריאליטי, אין בו שום רעל. למה החלטתי להשתתף? קודם כל, למה לא? הפורמט הגניב אותי ואין לדעת מאיפה תגיע האהבה, הרי לאהבה אין חוקים. חשבתי שזאת תהיה הזדמנות מגניבה לפתוח אופציות למשהו שלא בהכרח יצא לי להכיר אותו, כי הוא לא בכלל בסביבה שלי. זה למעשה להרחיב קצת את הגבולות. אני לא באתרים ופתאום מגיע צוות שבוחר לי גבר, היה נחמד לשתף ברצונות הכי גדולים שלי".

בהמשך, עוד אמרה: "בנוסף לכל החוויה וההתרגשות, איזו אישה לא אוהבת שמחזרים אחריה? איזו אישה לא אוהבת ששני גברים מחזרים אחריה בו זמנית. חשבתי לעצמי - איזה אומץ יהיה לגברים שיבואו, כמה ביטחון עצמי יש להם להיחשף, ועוד ביחד. גם אני, כשהחלטתי להיכנס לתהליך הזה, החלטתי עם עצמי שאני באה בהתמסרות מלאה, אבל גם בפתיחות, בקלילות, בלי יותר מדי ציפיות. באתי פשוט ליהנות, והיה לי כיף. ריגש אותי שהמשפחה שלי הייתה שם, שמחתי שהם לקחו חלק בחוויה".

וחשפה: "אני לא יכולה לספר במי בחרתי, אבל בגדול הייתה הסכמה בין כולנו. הם מכירים אותי כל כך טוב, מכירים את הזוגיות האחרונה שהייתה לי, מכירים את השירז האמיתית, לא השירז מהשערים. לכן, יש בזה משהו מקסים שהם יכולים לתת דעה קצת אחרת על משהו שנראה להם שיכול להתאים לי. זה פותח עוד זווית על משהו שלא בהכרח אני אחשוב עליו".

לסיכום, שיתפה: "אני לא מפחדת, אבל יש התרגשות בריאה. הבכור שלי בן 16, והוא זרם. הוא מכיר אותי שנים וסמך עליי שלא אעשה פדיחות. אם אמר לי שאם זה דבר שעושה לי טוב, אז בכיף - הוא מאוד מפרגן".

עריכה: דוד זבולוני 

14/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולמת אין קשר לנאמר
למצולמת אין קשר לנאמר  |  צילום: פלאש90
Paris