ינון מגל ובן כספית

ינון לבן: "שמעתי שעצרו עיתונאי, הייתי בטוח שעצרו אותך"

בן וינון פתחו את התוכנית עם התייחסות למעצרו של העיתונאי ישראל פריי • בן: "הבעיה של המעצר הזה היא ההקשרים שלו, העובדה שזה קורה בזמן שזה קורה"


ינון ובן שבו לאולפן והתייחסו למעצרו של העיתונאי ישראל פריי. "קרה דבר בישראל - עצרו עיתונאי. אני שמעתי שעצרו עיתונאי, הייתי בטוח שעצרו אותך, הרמתי לחיים. פתאום התברר לי, שאלף אני לא שותה אלכוהול, בית זה לא אתה. אתה מבין? זה היה האירוע. אז אמרו שזה ישראל פריי, ואז אמרתי זה לא עיתונאי. אבל בכל זאת עצרו אותו, למה עצרו אותו? בגלל שהוא צייץ איזה ציוץ", אמר ינון.

ינון המשיך ואמר: "המשטרה החליטה לזמן אותו לחקירה, קראה לו לחקירה כמה פעמים והוא לא בא. עצרו אותו. ואז נפתחו שערי הגיהינום כי 'עצרו עיתונאי'. יש פה איזה קטע כאילו עיתונאים זה איזו קאסטה מורמת מהעם, שאם הוא כותב ציוצים שנחשדים בתמיכה בטרור או משהו כזה, אסור לעצור אותו כי הוא עיתונאי, הוא לא בן אדם רגיל מהשורה, יש לו דם כחול".

בן השיב: "זה מקרה מורכב. אתה צודק בדבר אחד - למה לא התייצבת לחקירה, מה קרה? עיתונאים רבים נחקרו במהלך השנים. קוראים לך לחקירה? תכבד את המדינה ותתייצב. בכלל הסגנון של ישראל פריי מאוד מרגיז. עם זאת, טען בן: "בוא נאמר שיש פה כמה בעיות יותר דחופות מלעצור את ישראל פרי".

28/12/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris