איפה הכסף
עם ענת דוידוב

הורדת מחירי החשמל: "רה"מ יצליח? הלוואי"

ענת בטור אישי על כניסתה של הממשלה: "מישהו מבין למה צריך שני שרי רווחה ברוטציה? למה סידור העבודה של ש"ס, צריך לעלות לכיס שלנו כ"כ הרבה כסף?"


ענת דוידוב פתחה את השנה ואת התוכנית בטור האישי על פועלה הצפוי של הממשלה  הנכנסת, "שנת 2023, הגיעה אלינו בסערה, עם ממשלה חדשה ומבול של עליות מחירים. אבל רה"מ בנימין נתניהו, הבטיח כחודשיים לפני הבחירות שיעצור את עליית המחירים מחוללי האינפלציה.

"רק נאמר שבינתיים, מחירי החשמל התייקרו הבוקר ב- 8.2% התעשיינים ניסו להשפיע על רשות החשמל לא להעלות מחירים, וניכשלו. רה"מ יצליח? הלוואי הלאה- תעריף תשלום המים התייקר הבוקר ב- 3.5%, כמובן ניגזרת של התייקרות החשמל. הצלחתו הצלחתינו- הלוואי.

"ארנונה- עלייה של עד 3% ומחירי הדלק שהתייקרו בחצות בתשע א"ג לליטר. בהצלחה לרה"מ, ולכולנו.

"בנוסף גם מוצרי אוסם, יוניליבר, זוגלובק, ומוצרי מזון בסיסיים רבים עלו מהבוקר, כמו חלב, פסטה, ועוד, סל המזון שלנו מתייקר משמעותית. מחר צפוי נגיד בנק ישראל לייקר את הריבית בעוד חצי אחוז, כלומר הכסף מתייקר וכח הקניה שלנו שווה עוד פחות.

"מענין שחברי הכנסת והשרים שכחו איזה פרט שולי: החל מהבוקר שכר חברות וחברי הכנסת, שר, שרה, עם תיק, בלי תיק, סגניות וסגנים...כולם. אף לא אחד, לא קואליציה ולא אופוזיציה, לא העז ולו למען הניראות להציע לעצור את התוספת הממוצעת הנאה של 1800 שקלים בממוצע. בושה!

"ועוד משהו לסיום- מישהו מבין למה צריך שני שרי רווחה ברוטציה? למה סידור העבודה של ש"ס, צריך לעלות לכיס שלנו כל כך הרבה כסף?

תחשבו על זה. בהצלחה".

01/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת דוידוב בטור אישי
ענת דוידוב בטור אישי  |  צילומים: 103fm, Ingram Images
Paris