דידי לוקאלי
עם דידי הררי

תשכחו מכל מה שהכרתם לפני

הערב (א') תעלה עונה חדשה של נינג'ה ישראל • פרשנית התוכנית ירדן ג'רבי סיפרה: "מי שטועה, חושש, מעורער - במים, אז המתח כבר בהתחלה"


הערב (א') תעלה העונה החדשה של 'נינג'ה ישראל' בערוץ 12. בשונה מעונות קודמות, הפעם יתחילו דו קרבים מהאודישן הראשון. לכבוד המאורע, הפרשנית והאלופה האולימפית ירדן ג'רבי שוחחה עם דידי הררי והרון הרון והסבירה על השינוי המרענן. 

"העונה הזאת הולכת להיות מטורפת", אמרה, והוסיפה: "כל מה שידענו על הנינג'ה עד עכשיו, הכול פאסה. אנחנו בעצם עושים עונת דו קרב, שזה אומר, שבכל פעם שני מתמודדים מתחרים אחד מול השני. זה אומר שהכול כבר מהתחלה בדופק מאוד מאוד גבוה. מי שטועה, חושש, מעורער - במים. אז המתח הוא כבר מהתחלה. יש שלושה מכשולים שהם ב־30 שניות, מישהו צריך לעבור אותם, להגיע ראשון. זאת אומרת, שהם כל הזמן בתחרות אחד מול השני". לדבריה, המתמודד "כל הזמן בספרינט". 

עוד סיפרה: "הכול חדש כמעט. רוב המכשולים חדשים. יש גם חבר'ה צעירים, מטורפים בגיל 16. אתה לא מאמין לאילו יכולות הם יכולים להגיע. אותם צעירים בגילאי 16 גדלו על הנינג'ה. זאת אומרת, אם בעבר, היו ספורטאים שהגיעו מטיפוס ומהתעמלות, היום הם ילדי נינג'ה, הם גדלו על התוכנית".

08/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי, דידי לוקאלי
דידי הררי, דידי לוקאלי  |  צילום: 103fm
Paris