דידי לוקאלי
עם דידי הררי

הקמפיין בהפתעה של הרון הרון

בפתח תוכניתו, דידי הררי סיפר כי קרא בעיתון על ישראלית שבטעות מצאה עצמה בצילומים לדולצ'ה וגאבאנה • הרון הרון חשף כי זה קרה לו לפניה • האמנם?


"אני קראתי משהו נורא מעניין בעיתון היום", הצהיר דידי הררי בתחילת תוכניתו וסיפר להרון הרון: "תשמע סיפור מעניין, קוראים לזה 'קמפיין בהפתעה'. בחורה הייתה בחופשה משפחתית באיטליה, פתאום היא ראתה בחוף הים מלא המולה, תאורה ומצלמות. היא התקרבה וראתה שצילמו שם איזו פרסומת. פתאום מישהי באה אלה ואמרה לה, 'את מהממת, רוצה להשתתף?' החתימו אותה על טפסים ורק תוך כדי היא הבינה שמדובר בפרסומת של דולצ'ה וגאבאנה".  

בהמשך, חשף כי "היא חזרה לארץ ופתאום ראתה באיזה מקום תמונה של דולצ'ה וגבאנה, והיא נמצאת שם, ניצבת. איזה מטורף!" 

הרון הרון הופתע מהסיפור כי טען שלו זה קרה לפניה: "קרה לי משהו כמעט אותו הדבר, אני, איזה יום אחד, הסתובבתי ביערות הכרמל, עשיתי לי תה צמחים, נלחמתי בארנבות, ליקטתי צמחים. פתאום ראיתי תאורה, עמודים של פנסים ומטרייה מתחת. אמרתי 'משהו מוזר קורה פה'". 

"התקרבתי למקום ואני ראיתי שמצלמים שם קמפיין לקסטרו", סיפר, והמשיך: "מתוך התעניינות הסתכלתי. הגיעה אליי מישהי מההפקה, היא אמרה לי 'אתה מפריע אדוני אתה יכול ללכת הצידה?' לא עבר חודש, ראיתי את הפרסומת בעיתון ואת היער שהייתי בו, הייתי שם!"

דידי לא האמין והרון החליט להראות לו את התמונה, האזינו.

09/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי ורון שלום
דידי הררי ורון שלום  |  צילום: 103fm
Paris