ינון מגל ובן כספית

"יש מצב שתהיה לנו משטרה שתעצור מתנגדי משטר"

בן לא האמין שאכן תפרוץ פה מלחמת אזרחים, אך חשש מאופייה של משטרת ישראל • ינון: "כל הדיבור המופקר של מלחמת אחים, אתם מדרדרים אותנו"


כדרכם בקודש, שבו בן כספית וינון מגל אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, וסקרו יחדיו את הידיעות העדכניות בזירה המדינית והפוליטית מן העת האחרונה. בפתח הדברים, התעניין מגל בחייו האישיים של חברו למיקרופון: "מה איתך?". "בית משוגעים", הודה בן, והתייחס למהומה הפוליטית חדשות לבקרים: "לעוצמה יהודית יש דרך לקחת את תשומת הלב מהטרול הנוכחי, הם פשוט שיסו את ח"כ אלמוג כהן כדי שיגיד משהו גרוע יותר". 

"מה שהדהים אותי זה שלא יאיר גולן, לא בוגי, לא גנץ, לא אהרן ברק, לא הקריאות למרי אזרחים, פוגל, סערת פוגל, סערת אלמוג כהן", הדגיש ינון. "אתם מדרדרים אותנו. זה לא בסדר מה שהם אמרו, היה גול עצמי. גוררים אותנו למקום לא טוב, כל הדיבור המופקר של מלחמת אחים, ומי אומרים את זה? ראשי המחנה. אהרן ברק פתח במלחמה. כדורי הרעל, הם יביאו מלחמת אחים. זה הכהן שלכם". 

עוד הוסיף: "רמות הטרלול שאתם מגיעים אליהן, הבערתם ביומיים האחרונים את המדינה על זה שהשר לביטחון לאומי דורש שהיחס למפגינים יהיה שוויוני. שכמו שהם מתייחסים למפגינים בירושלים, כך יתייחסו למפגינים גם בתל אביב". 

בתגובה, הבהיר כספית: "אני חושב שאהרן ברק הוא יהודי ענק, ממשיך לעמוד מאחורי כל מילה שנאמרה. אף אחד לא קרא למלחמת אחים, הזהירו מפניה, אני לא מאמין שאנשים יתחילו לירות אחד בשני. אני כן מאמין שיש מצב שעוד מעט תהיה לנו משטרה פוליטית שתתחיל לעצור מתנגדי משטר. במדינה כזאת אנו לא נחיה". 

11/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris