אראל סג"ל

"דברי כהן ופוגל מעידים שהם צריכים לשתוק"

סג"ל תקף את התבטאויות חברי הכנסת מעוצמה יהודית, שטענו כי יש לעצור את גנץ ולפיד • אופנהיימר: "זו מלחמה של הממשלה נגד אזרחים שחושבים אחרת"


בשעה 11:00 בדיוק, שבו אראל סג"ל והמגיש האורח יריב אופניימר אל אולפן 103fm ומיקרופון השידור, ודנו יחדיו על הידיעות האחרונות בזירה המדינית והפוליטית מן העת האחרונה. בפתח הדברים, התייחסו השניים לשיח המורכב בין שני צדי המתרס הפוליטי בימים אלה, זאת בעקבות ההפגנות נגד הרפורמות הצפויות במערכת המשפט. 

"ההתבטאויות של ח"כ כהן ופוגל מעידות שהם צריכים לעצור את הטמטום שחל בהם ולשתוק קצת", טען סג"ל. "אף אחד לא הולך לעצור את בני גנץ ויאיר לפיד, גם ראש הממשלה הסתייג מזה. אני מבין שהם אמוציונליים. גם אני לא אוהב חלק מהדברים ששמעתי. יש אנשים במחנה שלכם שבאמת מגרדים את תחושת הנוחות, אבל הנה אני בא ואומר, חופש המחאה הוא חופש מקודש בדמוקרטיה".

בתגובה, השיב אופנהיימר: "יש מתח בין אנשים, גם בין קבוצות של חברים. זה לא עובר ליד. אני מוציא מהלקסיקון את המילים מלחמת אחים, אבל אני כן מכניס אליו את המלחמה של הממשלה נגד אזרחיה. זו לא מלחמת אחים, זו מלחמה של הממשלה נגד אזרחים שחושבים אחרת". 

11/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris