איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"השר והמנכ"ל נכנסים למשרד מבלי לדעת כלום"

סיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה היוצאת, על השינויים • על כך שעבודתה הופסקה: "לא חושבת שעשיתי משהו שהצדיק להגיד לי לקחת את הדברים וללכת לאלתר"


עם החלפת הממשלה, נראה כי גם התפקידים השונים במשרדים הולכים להיות מוחלפים. ענת דוידוב שוחחה ב־103fm עם סיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה היוצאת, על חילופי השרים במשרד, ועל כך שנתבקשה לא להישאר בתפקידה, למרות שהציעה את שירותיה.

"לא הייתה חפיפה וגם לא תהיה חפיפה לצערי הרב, למרות נכונותי הרבה להעביר חפיפה", סיפרה, והוסיפה: "אני חייבת לומר שמאוד התרשמתי מהשר החדש ולכן זה בא לי עוד יותר בהפתעה - צר לי, עצוב לי, אבל אני מאחלת לו בהצלחה כי המשרד הזה חשוב מאוד".

היא גם הודתה כי "זה מעליב. בסך הכול, נדמה לי שלפחות השתדלתי לעשות טוב. אני לא חושבת שעשיתי איזשהו משהו שהצדיק להגיד לי לקחת את הדברים וללכת לאלתר, אבל אני כל הזמן מזכירה לעצמי שזה לא אני הסיפור". 

מה ניסית להגיד לשר הנכנס?
"בימים המעטים שבהם עבדנו ביחד, מעבר לזה שהייתה אווירה מאוד טובה, לא התרשמתי שהשר החדש בא כדי למחוק את כל העשייה שהייתה. כאמור, זה חלק מההפתעה שלי, אז אני כבר לא יכולה לחתום על כלום, אבל אני מאוד מקווה שהשר התכוון למה שהוא אמר ואין לו שום כוונה לבוא ולמחוק. כמובן ששר יכול לשנות וצריך להגדיר מדיניות, אבל אני מאוד מקווה שזה לא יהיה מתוך רצון למחוק".

11/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סיגל מורן
סיגל מורן  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris