דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"הושפלתי, הושפלתי, הושפלתי"

דידי הררי פתח את תוכניתו בסיפור על הפסד כואב במשחק פלייסטיישן מול נכדו • הרון שיתף בהתרגשות את הסטרטאפ החדש שיעזור לו - 'קורס סבא־פיפא'


בפתח התוכנית הרון הרון שאל את דידי הררי לשלומו. "בסדר מינוס־פלוס", ענה דידי. "מצד אחד היה בוקר נפלא עם שוגי ואריאה. מצד שני, אתמול בערב עברתי משהו לא נעים, אני לא יודע אם נעים לי לספר את זה". 

לאחר שכנועים של הרון, דידי נכנע וסיפר: "הושפלתי אתמול בערב. סיימתי את השידור, אחרי כמה סידורים, הגעתי למאיה הביתה לבקר את הנכדים. אחרי קבלת הפנים, רום, שחגג יום הולדת שמונה לפני יומיים וקיבל ג'ויסטיק של פיפא, אמר לי 'סבא, סבא, בוא לשחק'"

הוא המשיך: "עכשיו, כמו שאני יודע, אני לא חזק בפלייסטיישן, אין לי את הקורדינטות האלה בידיים. אבל רום ביקש ואמר 'אני אעזור לך'. התחלנו לשחק, לא עברה דקה והילד שיחק ימינה, שמאלה, ימינה, שמאלה, בעיטה לחיבורים, ובום - אחת אפס לרום". 

"הוא רץ בחדר וצעק 'איזה גול! איזה גול!'. באיזשהו שלב הוא קלט שאני לא יודע לשחק, אז הוא אמר לי 'אני עומד עם הכדור, תבעט לשער שיהיה לך גול'. לא הצלחתי לעשות גם את זה, אני בעטתי לשער ואין גול. הושפלתי, הושפלתי, הושפלתי".

הרון הרון הופתע מהסיפור של דידי ואמר בהתרגשות: "ממש במקרה סיימתי בדיוק עכשיו סבב גיוס כספים לסטרטאפ חדש שאני עושה, בדיוק בנושא הזה - קורס סבא־פיפא".  

מי הפרזנטור המפורסם של הסטרטאפ של הרון הרון? האזינו. 

17/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי, דידי לוקאלי
דידי הררי, דידי לוקאלי  |  צילום: 103fm
Paris