איריס קול

"זה נראה לי בלגן בתוך כל העיסוקים והחיים שלי"

השחקנית ענת עצמון סיפרה על הפקת אופנה שבה השתתפה של חברת 'פקטורי 54' • וגם: מה היא חושבת על אידאל היופי בשנת 2023?


השחקנית והזמרת ענת עצמון השתתפה בהפקת האופנה של 'פקטורי 54', המייבאת מותגי על לישראל. בשיחה עם איריס קול ב־103fm שיתפה עצמון כיצד התגלגלה לצילומים, ומה היא חושבת על אידאל היופי בשנת 2023.

תחילה סיפרה עצמון כי "אחרי שנים שלא עשיתי תמונות, הרי רוב עיסוקי זה משחק, עשיתי לעצמי בוק כזה, יש לי תמונות שאני מפרסמת שהן כבר ישנות, יש גבול כמה אתה יכול לשקר. הכרתי מישהו מ'פקטורי 54', וביקשתי בגדים לצילומים, ואז שאלו אותי אולי את רוצה? וישר קפצתי על זה, אמרתי: 'יאללה בוא נעשה, נשתעשע', זה נראה לי קצת בלגן בתוך העיסוקים שלי".

כאשר נשאלה האם היא נהנית להביט בעצמה, השיבה השחקנית והזמרת: "נורא תלוי איך מצלמים אותי, הסיטואציה, יש פעמים שזה יותר נראה טוב. מצד אחד, אני אוהבת את הגיל קצת, ומצד שני, אני לא אוהבת אותו. יש לי את האשליה הזאת שאני רוצה להיראות עדיין צעירה ותוססת. הרבה פעמים כשאני רואה תמונה של עצמי, אני אומרת: 'אוי, זה לא מה שאני חושבת'. אין מה לעשות, זה חלק. ברור שיש את זה, אבל מצד שני כשאני רואה שחקניות מבוגרות שמתבגרות יפה, יש בזה כל כך הרבה עומק ויופי, אני נהנית לראות את זה".

בהמשך התייחסה עצמון לנשים אשר בוחרות לא לצבוע את שיערן ודווקא להישאר עם המראה הטבעי והלבן: "אני מתה על זה. הייתה תקופה שניסיתי לעשות את זה, היה לזה יופי מסוים, ואז חזרתי, אמרתי: 'יאללה, עוד כמה שנים'. אנחנו היום בגיל שלנו עדיין בועטות, ולבושות, ומרגישות טוב. אני אגיד לך מה נורא חשוב - אני עושה ספורט, אני עם קרמים, שומעת מוזיקה. אני עושה דברים כדי להרגיש טוב. זה אולי נשמע מיופייף, אבל זה נכון, אין ברירה, זה חובה".

"איזה תגובות קיבלת?", התעניינה קול, ועצמון שיתפה: "מאוד מפתיע. חשבתי שאני יודעת להצטלם, יש לי ניסיון, אבל באמת זה קצת מעל ומעבר ממה שחשבתי. לא עשיתי את זה מזמן, אני לא רצה לכל תוכנית טלוויזיה, אני די נחבאת אל הכלים. אני חושבת שפתאום זה החזיר איזשהו געגוע, אני לא רוצה להגיד יותר מדי. זה נחמד, קיבלו אותי נורא בכיף".

לסיום, הודתה עצמון כי "אני בן אדם כזה שמנסה ורוצה לקחת הכול בפרופורציה, כי יש גם דברים מבאסים, וגם אותם לקחת פרופורציה, וגם כשיש דברים נורא טובים. פעם אני פחות רציתי, היום יותר בא לי, מה שנקרא, אני מדברת על דוגמנות, כמובן. זה בדם שלי, ברור".

עריכה: שני רומנו

17/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת עצמון (ארכיון)
ענת עצמון (ארכיון)  |  צילום: משה שי/פלאש90
Paris