ינון מגל ובן כספית

"זה שימוע לפני פיטורים, הם תלושים מהמציאות"

ח"כ הרב גלעד קריב תקף את התנהלות חברי הקואליציה נוכח הרפורמה המשפטית: "רה"מ נהנה לראות את מה שקורה או שהוא לכוד בגרונו ע"י שותפיו הקיצוניים"


"לוין, רוטמן ופורום קהלת לא מתכוונים להתפשר. בוועדת החוקה אין הידברות אמתית, אלא שימוע לפני פיטורין. הדרך היחידה לבלום את הצונמי היא מחאה ציבורית אדירה. רק כך נתניהו יבין שעליו ללחוץ על הבלמים. כל הכבוד לאלפים שיצאו מהעבודה היום. כמשביתים את הדמוקרטיה - שביתה אזרחית היא התשובה".

כך כתב בחשבון הטוויטר שלו יו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט לשעבר חבר הכנסת הרב גלעד קריב, זאת על ההפגנות המתקיימות בעת האחרונה נגד הרפורמה הצפויה במערכת המשפט ועל התנהלות הממשלה. בשיחתו עם בן כספית וינון מגל, הגיב לדברים.

"אני שומע את מה שפוגל אומר, ואני מאוד דואג שהאדם הזה מופקד על הוועדה לביטחון פנים", הבהיר. "יש תחושה קשה שהם תלושים מהמציאות. זו באמת קואליציה שאין שום קשר בין המעשים וההצהרות שלה לבין המציאות. מאחורי מצעד השינויים הזה אין שום משא ומתן. אין פה באמת הידברות. יש פה צד אחד שלא רואה בעיניים. זו לא הידברות, זה שימוע לפני פיטורים". 

בהמשך, הוסיף: "לוין ורוטמן לא מתכוונים להתפשר אפילו על פסיק, נתניהו נהנה לראות את מה שקורה או שהוא לכוד בגרונו על ידי שותפיו הקיצוניים". 

25/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גלעד קריב
גלעד קריב  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris