ינון מגל ובן כספית

"כואב לי על הסיפור הזה, אני מעריך מאוד את חימי"

ינון: "חימי פתאום התחיל להיות מנהיג השמאל - צביעות" • בן: "אני מכיר אותו, הוא ליכוד - משפחה של ישראל השנייה הכי יפה שאפשר להעלות על הדעת"


העיתונאית אילה חסון פרסמה אמש (ב') בתכניתה המשודרת ב'חדשות 13' כי אבי חימי, ראש לשכת עורכי הדין, ביצע לכאורה מעשה מגונה במהלך שיחת וידאו עם עורכת דין שביקשה ממנו המלצה במטרה להתקדם ולהפוך לשופטת. בפתח תוכניתם, ינון מגל ובן כספית דנו על כך. 

לדבריו של מגל, "אבי חימי פתאום התחיל להיות מנהיג השמאל. נו מה אפשר להגיד? צביעות מדהימה, כרגיל. בערוץ 12 אפילו לא דיברו על זה אתמול. אתה מבין? לא עשו אייטם. כשהיה הסיפור שלי על קשקושים לעומת הדבר הזה, כל הגרציות ישר התחילו לצעוק, איפה המשטרה? המשטרה אמרה נבדוק את הדברים, כל הארגונים צעקו, כל הדבר הזה. ערוץ 12 הוביל, פתח מהדורות. תראה כמה אתם צבועים, איזה מחנה צבוע. איך אתם רוצים שנאמין לכם? לחזור לשלטון? זה בא בן אדם ומדבר על ערכים שסה"כ הוא רוצה לברוח מאימת הדין? כמה אפשר לצעוק את האמת הזו?".

כספית השיב: "זהו? את האמת הזו צריך לצעוק כל הזמן אתבל הבעיה שכל מה שצעקת זה שקר. אני מכיר את דעותיו של חימי, הוא לא הפך צד. כיו"ר לשכת עורכי הדין יש דברים שהוא תומך ותמך במה שנתניהו עשה. גם אני. מי שחושב שחימי ידע שלאיילה חסון יגיע הסרטון הזה ובגלל זה כמתקפת מנע הוא עבר מחנה, צריך או ללכת לפסיכולוגית או לעשות בדיקת אייקיו. ספוילר - לא ימצאו. למה 12 לא עשו? זה פרסום של 13, זה היה אותו יום. כואב לי מאוד על הסיפור הזה, מאוד מעריך את חימי, לא מתחרט על זה, אני לא יכול לדעת כל אחד מה עושה בשיחת וידאו".

ינון הבהיר: "סמוך עליי, אני ידעתי שהדברים הולכים להתפרסם עליי, הוא ידע. בן אדם מנסה לעשות חישוב מה הוא עושה, מה אתה חושב? שהוא לא חיכה לשיחת הטלפון הזו? שהוא לא ידע מה הוא אומר? אני אומר לך את זה מניסיון. לצערי. אבל זה המצב". בן הסביר: "אני מכיר את חימי, הוא ליכוד. משפחה של ישראל השנייה השלישית הכי יפה שאתה יכול להעלות על הדעת. אבי חימי לא שינה את דעתו. כשהוא ראה שהולכים לפרק את הדמוקרטיה, הוא הולך בכל הכוח. הוא הודיע מזמן שהוא לא הולך להתמודד לכהונה נוספת".

31/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris