הכול פוליטי? כמעט

מהו מוסר ההשכל של צמד המגישים מסערת אבי חימי? בן: "אילולא היה יוצא נגד הרפורמה, היית מדבר על ההגמוניה" • ינון: "השמאל שכח מה זה להיות יהודי"


בתחילת שעת התוכנית השנייה, פתחו בן כספית וינון מגל בשיחת חולין קצרה על הקריירות האחד של משנהו. "אני מרגיש כוכב כמו בהוליווד, מינימום בראד פיט. אני יכול גם להצטלם איתך אם אתה רוצה", תיאר ינון את הרגע שאחרי תוכניתו הלילית בערוץ 'עכשיו 14'. "אנחנו די מצולמים פה ברגע זה", סירב בן בנימוס, "אני פחות בעניין של צילומים, למרות שכשמבקשים אני נאלץ לעשות זאת". 

בהמשך, התייחס לרפורמה במערכת המשפט, ואמר: "זה לא רק יריב לוין שמסתיר את השלבים הבאים של הדבר הזה, אלא שיש שם איזשהו גל. רוטמן אמר אתמול שהוא רוצה להגביל את זכות השביתה, ואומר יואב קיש היום שהוא אוסר על פוליטיקאים להיכנס לבתי ספר אלא רק באישורו. מה שהולך כמו דיקטטורה של עבריינים, עושה רעש כזה ומתנהג כך, זו כנראה דיקטטורה של עבריינים". "הסיפור של זכות השביתה זה לא בדיוק כמו שאתה אומר, והבנתי שגם את זה לא מקדמים, גורמים בהסתדרות אמרו לי", טען מגל מנגד.

על סערת יו"ר לשכת עורכי הדין הפורש אבי חימי, אמר כספית: "אתה מרחם על אבי חימי כי זה עניינים אישיים, ואתה עושה אותו דבר לנתניהו. הוא הצליח להפוך את האירוע מבגידה באשתו לכך שעשו עליו כיפה אדומה. אם אבי לא היה יוצא באמת נגד המהפכה המשטרית, אני רואה אותך ואת כל החבורה מדברים על זה שההגמוניה נטפלת אליו. בצד הזה לא מתאוששים מאירועים כאלה". "אנחנו מקבלים אנשים בחזרה כי שערי תשובה פתוחים. זה כל ההבדל", תיקן חברו. "השמאל שכח מה זה להיות בני אדם. כמה צביעות? כמה?". 

על רקע ההתחממות הביטחונית והדרישה להעלות את מספר האנשים שיישאו אקדח כחוק, החליט ינון כי גם הוא מעוניין בנשק אישי להגנה עצמית. ידידו לאולפן, מצדו, ביקש: "אל תתנו לי אקדח". 

01/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris