ינון מגל ובן כספית

"אדם מדבר ברצינות על הנשק - אתם יורדים מהפסים"

ינון זעם על דבריו של עו"ד דוד חודק, שטען כי אינו שולל באש חיה במידה וישראל תצעד אל עבר דיקטטורה • בן: "כשהלך לנשק הוא איבד אותי"


יום חמישי סוף סוף כאן. זו הזדמנות מצוינת לשעתיים המשותפות האחרונות של בן כספית וינון מגל לשבוע זה, בהן, כמיטב המסורת, הקפידו על ויכוחים ערים בשלל נושאים. בפתח הדברים, שיתפו השניים בסיפורי הצבא שלהם מימי קדם. "המקור יותר מצחיק, גנוב, משוגע, מטורלל. יותר", ביקש ינון להדגיש לאחר שהפך לפאנליסט קבוע באולפן של 'ארץ נהדרת. 

לאחר מכן זעם נוכח דבריו של עו"ד דוד חודק, מבכירי עורכי הדין בישראל, שטען כי לא יהסס להשתמש בנשק פיזי במידה ואם ישראל תהפוך לדיקטטורה: "זה לא יעזור לך, לא נפתח בחאן אל־אחמר, אלא בזה שאתם יורדים מהפסים. מסרו לי מהמשטרה שהם פתחו בבדיקה של האירוע. בן אדם מדבר ברצינות על זה שהוא ישתמש בנשק". "ישראל לא תהיה דיקטטורה, כשהוא הלך לנשק הוא איבד אותי", השיב בן בתגובה. 

בהמשך, הוסיף: "נתניהו הבטיח להוריד את יוקר המחיה, ומה שקורה זה ההיפך. יש סימנים מדאיגים מאוד לכך שהנושא הכלכלי עומד להישמט מידיו. הוא רימה אתכם ושיקר אתכם. באיראן הוא נכשל, בטרור הוא נכשל כל הזמן, ביוקר המחיה הוא משקר אתכם. הרגע הזה של לנופף באיטום הבית לא יתפוס".  

"אתה יודע למה לא ירו רקטות בממשלה הקודמת? כי לא הייתה להם סיבה לירות", טען ינון. "הכל סבבה, הכל נפתח. שיחליפו בין האוכל שהאסירים הביטחוניים מקבלים לבין זה שהחיילים מקבלים". על השינויים במערכת המשפט, אמר: "בסוף תעבור הרפורמה ותישאר הדמוקרטיה, הכל יהיה בסדר. שטויות והבלים". 

עריכה: מיכל קדוש 

02/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris