איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"עשרה שוטרים במועצה מקומית אחת"

ענת על האונס המזעזע בגדרה ועל המחסור בכוחות משטרה: "הוא ידע היטב למה בחר בקורבן הזה, ידע שהיא מתגוררת לבד עם ילדיה הקטנים, זוועה" • טור אישי


ענת דוידוב פתחה את השבוע בטור האישי, והפעם התייחסה לאונס המזעזע בגדרה, ובה שב"ח פרץ לביתה של בת 30 ותקף אותה באכזריות אל מול ילדיה הקטנים, ועל פעילות המשטרה שלוקה בחסר במקום, זאת בשל נוכחות מעטה, "עשרה שוטרים ונקודת משטרה אחת. על תחנת משטרה אין מה לדבר. עם זה אי אפשר לעבוד. ככה זה עובד בגדרה. כלומר לא עובד. משנת 2013 מנסים להקים שם תחנת משטרה. לא קרה.

"גדרה הפכה בינתיים ממושבה שקטה ופסטוראלית למועצה מקומית. גדלו, התרחבו, הרבה שכונות חדשות שניבנו במחיר למשתכן, משפרי דיור, משפחות מתרחבות, כבר יותר מ- 30,000 תושבים. איכות חיים.

"אלא שלתוך איכות החיים הזאת נכנסו מאות שבחי"ם - ביום בונים ובלילות חלקם לפחות מבצעים פשעים וכך היה ביום שישי לפנות בוקר, לאחר שתושב הפזורה הבדואית שעובד בשכונה הנבנית, פרץ לביתה של אשה כבת 30, ואנס אותה באכזריות, לאחר שקודם קשר אותה לכסא. הפורץ בא ככל הנראה לאחר מעקב, הוא ידע היטב למה בחר בקורבן הזה, ידע שהיא מתגוררת לבד עם ילדיה הקטנים. זוועה.

"התושבים מפוחדים. זה מה שסיפרה לנו הבוקר בשבע־תשע, צילה שמש, שכנה של האשה שנאנסה.ברור לכל שילד בן חמש שרואה את אמא שלו קשורה לכסא בידיים וברגליים, יקח איתו את התמונה הקשה הזאת לחיים. זה היה יכול להיות אחרת.

"בינתיים החשוד נעצר לאחר שהסתתר מעבר לקו הירוק, אבל זה לחלוטין לא פותר את הבעיה. עשרה שוטרים במועצה מקומית אחת. השר בן גביר מבטיח להציף את הרחובות בשוטרים. זה בידיים שלו. הצלחתו הצלחתינו".

05/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת דוידוב בטור אישי
ענת דוידוב בטור אישי  |  צילומים: 103fm, Ingram Images
Paris