ינון מגל ובן כספית

"נתניהו מוליך אותנו לקטסטרופה"

אל"מ (מיל') יוסי לנגוצקי, יצא נגד רה"מ נתניהו בשל הרפורמה המשפטית: "אני רואה כרסום מסוכן ביסודות ביטחוננו, באחדות, בלכידות ובחופש המחשבה"


הביקורת על הרפורמה המשפטית ממשיכה להגיע מקצוות שונים מכל תחום במדינה, מהתחום הכלכלי ומחברות ההייטק, ועד לדמויות בכירות בתחום הביטחון, בהם אל"מ (מיל') יוסי לנגוצקי, בעל עיטור המופת, שזה בפרסים בהקשר של ביטחון ישראל.

בשיחה עם ינון ובן אמר: "מאז מלחמת העצמאות, שעה שהייתי נער קשב בהגנה במצור על ירושלים לא הייתי בחרדה כה עמוקה לגורלנו כמו שאני עתה, אינני ישן בלילה, השנאה וההתנשאות כלפי ערכי פרקי היסוד שעליהם חונכתי הינם פתח לאסון".

עוד הוסיף: "אני רוצה לומר לנתניהו אישית איתו קיימתי שנים רבות, בעבר יחסי ידידות, כמו מי שהיה מפקדו של יוני בחודשי חייו האחרונים, הוא נתניהו, מוליך אותנו לקטסטרופה. מה שקורה עתה כאן מחלחל גם לנושאי הביטחון. כמי שהשתתף בשש מלחמות ישראל, כמי שפיקד על מאות אנשים מכל חלקי החברה הישראלית, אני רואה כרסום מסוכן ביסודות ביטחוננו, באחדות בלכידות ובחופש המחשבה. מי שלא תרמו ואפילו טיפה לביטחוננו הם אלה שמשתלחים התהליך הנוכחי הוא אסון מתגלגל". 

07/02/2023

ישראל במלחמה - 103fm


אלמ' (מיל') יוסי לנגוצקי
אלמ' (מיל') יוסי לנגוצקי  |  צילום: נועם רבקין פנטון/פלאש90
Paris