דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"הסורים משלמים את המחיר במלחמות האגו"

דידי על רעש האדמה שפקד גם את סוריה והוסיף לקושי של האזרחים: "מסכנים האנשים הפשוטים שאין להם שום צד במלחמות המטופשות בין המורדים למשטר אסד"


דידי הררי שב לאולפן בדיוק בשעה שתיים וביקש לפתוח את התוכנית בדברים על רעשי האדמה בטורקיה וסוריה: "תמונות על גבי תמונות מטורקיה שהלב נקרע, וכמה מסכנים האנשים הפשוטים בעיקר בסוריה שאין להם שום שיג ושיח ושום צד בכל המלחמות המטופשות בין המורדים לבין משטר אסד כל מה שמעניין אותם זה האם הילד או הילדה שלהם קבורים מתחת להריסות".

עוד אמר: "אין שום אפשרות למשלחות להגיע לסייע. ובסופו של דבר אותו אדם פשוט, אותה נשמה פשוטה אותם אנשים שמעניין אותם להביא אוכל למשפחה שלהם הם אלה משלמים את המחיר במלחמות האגו האכזריות האלה".

המשיך ושיבח את המשלחת הישראלית: "החשש הגודל שהולך ומתבהר הוא שהמספרים של ההרוגים והנעדרים יהיו איומים ונוראיים בכמות שלהם. קרן האור שאנחנו מרגישים כאן זו המשלחת הישראלית הגדולה שנמצאת שם הכוחות הגדולים שהגיעו לשם ממש מהר לעזור במידית. זה הכוח שלנו כעם - עם ישראל שמיד מתגייס לעזור ולהגיע לשטח. מביאים המון ידע גם ברפואה וגם בחילוץ אנחנו מסתכלים על זה ואומרים רבאק יש לנו כזה עם נפלא, לא מספיק כבר עם המלחמות המטופשות בנינו? אולי נשים את זה בצד ונעצור? אני מקווה שההתגייסות של הכוחות שלנו שם תשפיע ותזרח על כל חלקי העם". 

08/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי
דידי הררי  |  צילום: 103fm
Paris