איריס קול

הורד הכי יפה בזר

הזמר והיוצר תמיר גרינברג שיתף בסיפור מאחורי הסינגל החדש 'ROSES': "זה שיר שהתחיל לפני ארבע שנים, הוא התחיל על אהבה מסוימת ונגמר על אהבה אחרת"


תמיר גרינברג, הזמר, היוצר וזוכה 'הכוכב הבא' שמזמן כובש את הבמות הגדולות ואת מצעדי הפיזמונים, הוציא בלדה רומנטית חדשה - 'ROSES'. הוא שוחח עם איריס קול וסיפר על תהליך העבודה על השיר. 

"זה שיר שהתחיל לפני ארבע שנים, הייתי בניו יורק והתחלתי אותו, הוא היה קצת שונה - הוא התחיל באמת על אהבה מסוימת ונגמר על אהבה אחרת", חשף, והוסיף: "אני שמח סוף סוף להוציא אותו. הוא התחיל שוב מאותו מקום של הרצון הזה לאהבה שהוא לאו דווקא שלי, יכול להיות גם מהצד השני". 

כשנשאל האם הוא מרגיש שהשתנה, אמר: "אני לא אותו אדם, בגדול אני אותו אדם אבל הזמנים משנים, הטיימינג משנה, המקום משנה והאדם שמולך משנה. אני חושב שאני מנסה כל הזמן להשתנות, בעיקר להיפתח לעולם ולא להיות בקונכייה שלי. אני לא מרגיש שהשתנתי בכלל, אני מרגיש שהדברים שמולם אני צריך להתמודד הם שונים, האתגרים פתאום הם אחרים לגמרי, אני לא מרגיש שום שינוי בתוכי".

"אני שמח על מה שאני מקבל וככה אני גם עולה להופיע", טען. "במחשבה שכל הופעה, זו לא האחרונה שאני אעשה, אבל אני תמיד נותן את ה־הופעה, תמיד כל שיר זה ה־שיר וכל יום זה ה־יום, ככה אני מנסה לפחות, כמובן שלא כל יום זה אפשרי. אני גם אומר 'הלוואי ואני אזכה להופיע ככה כל החיים'. תמיד אני אומר 'אם תתנו לי חוזה שבו אני אחזור על אותה התקופה שאני עובר עכשיו לעד, אז אני אחתום עליו עכשיו'. אני מרגיש שזכיתי וכמה שאני אזכה אני אהיה שמח. אני בעיקר מרגיע את עצמי ואומר שבסוף זה לא בידיים שלי לגמרי, אני עושה את המוזיקה ובסוף האנשים מחליטים אם הם רוצים לבוא להופעה, אם הם רוצים לשמוע את השיר".

בהמשך, חשף: "אני מאוד נהנה מההופעות הגדולות, יש כזה קצת חשמל באוויר, זה פשוט מדהים. עשינו הופעה לפני כמה ימים בביתן 1 וזה היה פשוט מטורף. אבל אני, לטוב ולרע ,מאוד מקצועי לגבי זה, אני עולה ואני מרגיש שאני פה לתת את העבודה שלי, את מה שאני עושה. אני מנסה כמה שיותר ליהנות אבל אני מאוד מרוכז בלהיות בתוך הדבר וכשאתה בתוך משהו, אתה לפעמים לא שם לב, בגלל זה ההופעות עוברות לי נורא מהר, אני מגיע לשיר האחרון ואני לא מאמין שזה נגמר. אני מקווה ושמח שבגלל שאני ממש בתוך הרגע".

האזינו לשיר החדש: 

עריכה: נויה חסון 

20/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


תמיר גרינברג
תמיר גרינברג  |  צילום: מיה טורנובסקי/103fm
Paris