ורדה רזיאל ז'קונט

חוב ועוד חוב ועוד חוב, עד שטובעים

אורלי חפץ חיים: סיפור על כוח, ניסיון ותקווה • "הייתי בדיכאון וכמעט הצלחתי להטביע איתי את הוריי" • "השתמשתי בהרבה כסף כדי לחוש במקום של כוח"


ורדה רזיאל ז'קונט שוחחה עם אורלי חפץ חיים על ספרה, שעתיד לצאת לאור. ורדה: "הוא עצוב וקשה, והנושא שלו מורכב מכמה דברים, אולם הוא מתחיל מהחובות האיומים והנוראים שלך". חפץ חיים קיוותה להיות אגדה. מפורסמת, מדהימה, שחקנית, זמרת. אולם סיפורה נפתח בעובדה שבגיל 32 היא שבה לגור בבית הוריה 'בתבוסה רבה' כדבריה.

אז איך קורה שמהצלחה עסקית מסחררת היא צנחה לחובות איומים?
חפץ חיים: "הנושא של התמכרות לכסף הוא פחות מדובר. אנחנו משתמשים בכסף שלא תמיד הוא שייך לנו, ולכן מתנהגים כאילו אין מחר. הייתי בעלת עסק מאוד מצליח. אבל לא ידעתי להכיל הצלחה. זה היה גדול עליי בשבע מידות. לא מדברים על השנאה העצמית וההרס העצמי". מה עושים עם חובות עצומים? "מביאים צ'ק לבנק, הוא רואה שיש לי עסק מצליח ולאט לאט המסגרת גדלה. חוב ועוד חוב ועוד חוב עד שטובעים".

בהמשך התוודתה: "ההתמכרות שלי הייתה כל כך גדולה, שחמישה בנקים לא הספיקו לי", ושיתפה בכאב: "הוריי נאלצו לעשות הכל כדי להציל את הבת שלהם. הייתי בדיכאון וכמעט הצלחתי להטביע איתי את ההורים שלי והחברים שלי. כל יום דפקו על הדלת של ההורים שלי נושים כי פיזרתי צ'קים שלא היה להם כיסוי".

21/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ורדה רזיאל ז'קונט
ורדה רזיאל ז'קונט  |  צילום: 103fm
Paris