אודי סגל וענת דוידוב

"כולן תיארו את ישראל כלבבי, עד שזה התהפך"

עו"ד בן מעוז, המייצג 3 מתוך המתלוננות נגד איש העסקים ישראל אור: "נשאר עם גרסאות הזויות על שכולן רצו להתחתן איתו"


אתמול (ג') הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד איש העסקים ישראל אור, זאת בגין עבירות מין בחמש נשים לאחר שסימם אותן לכאורה. עורך הדין בן מעוז, המייצג שלוש מהנאנסות בפרשה, שתיים מתוכן כלולות בכתב האישום הכולל בין היתר שימוש בסם אונס, הביא את גרסת מרשותיו.

"אני מרוצה מזה שישראל נמצא מאחורי סורג ובריח, ואשמח יותר אחרי שההליך המשפטי יתקדם ונשמע את גזר הדין. אנו מצפים לעונש מאסר ממושך. במהלך החקירה שהייתה לא פשוטה וכללה עימותים של הנשים מול ישראל, היה קשה, הן חזרו להתמודד עם אותן רגעים קשים אך הן עשו את זה באומץ רב. מכאן הפרקליטות אמורה להמשיך לנהל את זה בצורה מיטבית. אנו רואים שיטתיות בהתנהלות של אור", אמר. 

בהמשך, הוסיף: "ישראל עשה שימוש בסמים על פי מה שמיוחס לו, לרוב בסם אונס. זה תמיד התחיל בחיזור, כולן מתארות אותו כאדם שרמנטי ולבבי בהתחלה, עד שזה מתהפך. הבנות מטופלות, פגועות נפשית קשה מאוד מהאירועים שחוו, המצב הוא קשה, אין דרך אחרת לתאר זאת. הסברתי להן שזה תהליך לא פשוט, גם הוא עצמו לא הקל עליהן והמשיך להכחיש, הן לא נזכרו עכשיו, כבר אחרי האירוע הטיחו בו את הדברים". 

בסיום, טען עו"ד מעוז: "ישראל נשאר עם גרסאות הזויות על שכולן רצו להתחתן איתו. יש מתלוננת נוספת שמפאת מורכבות האירועים עדיין לא נכללת בכתב האישום, אני מניח שהוא יתוקן והיא תצטרף". 

עריכה: מיכל קדוש

01/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ישראל אור
ישראל אור  |  צילום מסך חדשות 13
Paris