מעיין אדם

"אסתר המלכה לא דאגה רק לנשים, אלא לעם כולו"

בקרב 33 תפקידי מנכ"לי משרדי הממשלה, מונו אפס נשים • ח"כ מיכל וולדיגר הגיבה לנתון ויצאה בקריאה: "צריך להסתכל על המציאות בעין טובה"


בקרב 33 תפקידי מנכ"לי משרדי הממשלה, מונו אפס נשים. מעיין אדם שוחחה על כך ב־103fm עם חברת הכנסת וסגנית שר האוצר מיכל וולדיגר (הציונות הדתית), ושאלה אותה על האופן שבו היא מתייחסת לנתון המדאיג ומה כן נעשה עבור הנשים היום בממשלה. 

"עוד מעט פורים וכל החג הזה מסתובב סביב אסתר המלכה. חשוב לזכור שאסתר עצמה לא דאגה רק לנשים שבתוך עם ישראל, אלא דאגה לכולם. היכולת שלנו השנים להסתכל על התמונה המלאה, ממקום גבוה יותר, זה פשוט בנוי בנו", הסבירה חברת הכנסת. 

בהמשך, עוד שיתפה כי "אני הגעתי לכנסת מהחברה האזרחית, מהעמותות שאני יזמתי והקמתי ומאלה שרק הכרתי. אני באה לפעול, גם דרך החקיקה וגם דרך העלאת  מודעות - אני משתמשת בכל הכלים הפרלמנטריים שיש בכנסת". 

על הידיעה כי השר בצלאל סמוטריץ' סיכם עם הליכוד שישראל לא תצטרף לאמנת איסטנבול, אמרה: "קשה לי עם הפופוליזם הזה שאומר שאם לא הצבענו אז אנחנו בעד אלימות נגד נשים - ברור שאנחנו לא. צריך להסתכל על המציאות ועל האנשים שמסביבנו בעין טובה, להבין שיש דברים אצל כל אחד - אל תחפשו תמיד את הרע".

03/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיכל וולדיגר
מיכל וולדיגר  |  צילום: אוליבייר פיטוסי/פלאש90
Paris