זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"ואז אתה מבין שהאמת מתה"

חיים לוינסון בהתייחסות לנאום רה"מ לאחר ההפגנות: "זה היה צפוי מראש שזה יהיה מופע של שקרים" • הוא גם תקף את דברי סמוטריץ' לגבי הכפר חווארה


חיים לוינסון שב לדון עם המאזינים על כל הפרשות המסעירות במדינה. הוא פתח את תוכניתו כשהודה: "לא צפיתי אתמול בנאום של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הסתפקתי בטקסט שנשלח מלכשתו. הרי זה היה צפוי מראש שזה יהיה מופע של שקרים, ששיאם היה כמובן טענתו שהוא היה מראשי האופוזיציה בתוקפת ההתנתקות, הוא כנראה שכח שהוא היה חלק מהקואליציה והצביע בעד ההתנתקות".

בהמשך, ציין: "ואז הוא עבר כמובן להשוואות בין חווארה לבין תל אביב, שאותם אנשים שהכו אנשים ושברו חנויות שווה ערך לאנשים שחסמו כביש. ואז אתה מבין שהאמת מתה, אין כבר חשיבות לאמת. נתניהו וכל סוכני הכאוס שהוא מוביל, המטרה שלהם היא לפרק את מוסד האמת כי הם משגשגים במקום שבו הפוזיציה יותר חשובה מהעובדות". 

בהמשך התייחס להתבטאות של השר בצלאל סמוטריץ' שאמר בוועידה 'דה מרקר' כי צריך 'למחוק' את הכפר חווארה, ולאחר מכן הבהיר בציוץ את דבריו. 

לוינסון תקף: "אין גבול לעזות המצח ולשקרים. מה זה 'למען הסר ספק לא התכוונתי, אתה התכוונת. זה מה שאמרת במפורש. אמרת שצריך למחוק את הכפר חווארה".

02/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


חיים לוינסון
חיים לוינסון  |  צילום: 103fm
Paris