אודי סגל וענת דוידוב

"כשהאויב שלנו רואה שיש ויכוחים ודברים קשים, זה דווקא מעודד אותו"

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הגיב לקרע ההולך וגובר בעם וטען: "כל הרעש שאנחנו שומעים נובע מהעובדה שאנחנו לא מסבירים את הרפרומה מספיק טוב"


לאחר שחברי מפלגת הליכוד השר משה קרעי וח"כ גלית דיסטל־אטבריאן תקפו את המילואימניקים שהצהירו כי יסרבו להגיע לצווי אימון כמחאה לרפורמה המשפטית. שר התרבות והספורט מיקי זוהר (הליכוד) שוחח עם איתן כבל וברק סרי והתייחס לדברים. 

"אני אדבר בשם עצמי", הצהיר זוהר, ואמר: "הקרע העצום שיש במדינת ישראל, שרק הולך וגובר, הוא קרע שצריך לנער את כולנו, יש קרע בין הצדדים שהולך והופך להיות משהו שאני לא זוכר שקרה הרבה שנים. אני חושב שכולם הם בעלי אחריות קולקטיבית לגבי עתיד המדינה שלנו וכל הקרע פוגע בה. כשהאויב שלנו רואה שיש ויכוחים ודברים קשים, זה דווקא מעודד אותו". 

עוד הבהיר: "אנחנו התחייבנו לציבור לעשות את הרפורמה הזאת והרפרומה היא מאוד מאוזנת ומאוד נכונה. כל הרעש שאנחנו שומעים סביבה נובעת מהעובדה שאנחנו לא מסבירים אותה מספיק טוב".

לבסוף, הביע עמדתו על החשיפה על מתווה הפשרה של הנשיא: "חלק מהפרטים שיש במתווה הנשיא הם בסיס חשוב לפשרה אבל אני חושב שיש דברים במתווה שקצת קשה לנו לעכל". 

07/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיקי זוהר
מיקי זוהר  |  צילום: תומר נויבורג/פלאש90
Paris