אראל סג"ל

"אי אפשר לקדש את המקומות האלימים הללו"

אראל התייחס לתמונה בה מכניסים שטרות לחולצתו של מנכ"ל פורום קהלת • ורטהיים: "אתה עושה מניפולציה, כל פעם אתה מביא דוגמאות ותמיד יהיו חריגים"


פסקת ההתגברות וחוק הנבצרות עברו הלילה בקריאה ראשונה במליאה ובעקבות כך ראשי המאבק מאיימים להחריף אותו השבוע. אראל סג"ל ודוד ורטהיים שבו אל אולפן 103fm והתייחס לקידום החקיקה ולאיומים בצד השני. 

"רוצה להזכיר שבשתיים־שלוש תוכניות האחרונות התפוצצנו אחד על השני, עלינו לטונים גבוהים", ציין ורטהיים, ואמר: "אני רציתי להגיד לך שראיתי כתבה בטלוויזיה על המשפחות שנקרעות בעקבות ריבים על הרפורמה. ואז חשבתי לעצמי, 'אני אמנם לא רב עם אבא שלי, אבל רב עם אראל, ואראל הוא חבר'. תראה איך הדבר הזה קורע עולמות, זה עצוב". 

בתגובה, אמר סג"ל: "אני עדיין מושיט יד להידברות, אני עדיין בא ואומר 'בואו ניתן יד'".

בהמשך, אראל סיפר על תקרית של מנכ"ל פורום קהלת: "בכניסה שלו לקהלת, מישהו הכניס לו דולרים לתוך החולצה. תמונה של אלימות, 'הארץ' שמו את זה כתמונת היום. אבל זה אירוע אלים, נגעו בו, פגעו בו ואני חייב לומר שאי אפשר לקדש את המקומות האלימים הללו. אי אפשר להגיד 'בסדר, המטרה היא כל כך צודקת ואנחנו כל כך מתנגדים לפורום קהלת שאפשר להגיע למגע פיזי עם המנכ"ל של הפורום'".

"באמת תמונה אלימה", אמר ורטהיים, אך סייג: "אתה עושה מניפולציה, כל פעם אתה לוקח ומביא דוגמאות ותמיד יהיו חריגים מן הכלל. תמיד יהיה את זה שירצה לפרוץ מחסום. אני הייתי יותר מקבל את האכפתיות שלך, אבל יש לך פה בן של ראש ממשלה שקורא למפגינים טרוריסטים, זאת לא אלימות?" 

סג"ל סיכם: "אותי לימדו שלהסתה יש מחיר, מה שקורה בחודש האחרון עבר כל גבול של שיח מטעם המוחים, אמרו דברים איומים".

14/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris