מרסל מוסרי

לחיי העם הזה

מרסל חשפה דייט שהייתה בו בתקופה האחרונה, בה הקרע בעם נוגע בכולם: "עוד מעט יחלפו כל הרעשים ויבוא השלום ,בין כולנו והלוואי שגם ביני לבין עצמי"


מרסל מוסרי שבה אל אולפן 103fm לקריא את הסיפורים החשופים ביותר. "אהיה עמכם כאן בשעה הקרובה לדבר על הקרע בעם, הכריזה ופתח השיחה והתחילה בסיפור על דייט שהיה לה בתקופה האחרונה. 

"הוא נאה, מצחיק וג'נטלמן כזה ,אפילו את הדלת של הרכב הוא פותח לי. אבל נתלתי בזה, בהודעה הראשונה שהוא קיבל עיקמתי את פניי וגם כשחסם אותה מולי וגם כשהראה לי שסגר לנו צימר בהפתעה וגם כשכתב לי מילים יפות שעה אחרי שעזבתי את דירתו בהתרסה זה לא עזר, הייתי בשלי", שיתפה, והסויפה: "ולא כי הוא רע ולא כי הידידה שלו רעה ,הרי מאיפה היא יודעת עליי בכלל? פשוט חיפשתי סיבה. סיבה לא לפתח אהבה חדשה, להתרחק מזוגיות כמו מאש, לא להתמסר, לא לתת את כולי לאחד ויחיד, הרי אני מצולקת כל כך, וכאבתי כל כך, ואני לא רוצה שוב".

אחרי זמן מה שהם יושבים בבר, מסרל סיפרה על מקרה מפתיע: "אל הבר נכנסו שני אנשים, שניהם עם דגלי ישראל, האחד עם חולצת ליכוד והשני עם חולצה של מרצ. הם התיישבו האחד ליד השני ולמרות שחורף היו מיוזעים מאוד. 'צעקת עליי יותר מדי שם' אמר ההוא ממרצ, 'בסדר ,אז אני אקנה את הבירות', השיב ההוא מהליכוד. הסתכלתי עליהם ופרצתי בצחוק .'אתם שותים איתנו צ'ייסר?' שאל האיש שעל ידי, באותו הרגע ידעתי שיש סיכוי שאתאהב בו קצת .שתינו צ'ייסר איתם. 'לחיי מה?', שאל הליכודניק. 'לחיי העם הזה', הברמן נקרע מעצמו וכולנו איתו .שתינו לחיים".

לבסוף, סיכמה: "ולמה לא בעצם? את הלילה בילינו אצלי ,יש לו חיוך יפה והוא יודע איך לגעת ,עוד מעט יחלפו כל הרעשים ויבוא השלום ,בין כולנו והלוואי שגם ביני לבין עצמי".

15/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מרסל מוסרי
מרסל מוסרי
Paris