איריס קול

"אני אחד שלא הולך אחרי העדר"

הזמר דודו אהרון השיק שיר חדש - 'אמא אמא' וחשף כי יחד עם יוצרי השיר, הם עובדים על אלבום חדש: "יהיה על טהרת המוזיקה המזרחית, שירים מבית אבא"


הזמר דודו אהרון השיק סינגל חדש - 'אמא אמא'. בשיחה עם איריס קול ב־103fm, הזמר המצליח סיפר על תהליך הכתיבה והעבודה על השיר וחשף עבודה על אלבום חדש יחד עם יוצרי השיר החדש.

"אנחנו עובדים על אלבום חדש, כל האלבום יהיה על טהרת המוזיקה המזרחית, שירים מבית אבא עליהם גדלתי, להחזיר את הצליל הזה. לקהל המעריצים בארץ יש געגוע עז למוזיקה, לשירים האלה", חשף בפתח השיחה, ואמר: "אני לא בא לכבס את זה, אני בא להאדיר את הגלדיאטורים שגדלתי עליהם, אם זה זוהר ארגוב, חיים משה, אבנר גדסי, שימי תבורי, מרגול, זהבה, ממש כולם".

"'אמא אמא' זו זעקה", הסביר, והוסיף: "אני ואבי (אוחיון) ממש דקדקנו בטקסט, שתהיה אווירה של שנות השמונים, שתהיה אווירה של המוזיקה המזרחית האמיתית. אני אחד כזה שלא הולך אחרי העדר, תמיד אני מנסה לאתגר את עצמי מוזיקלית. חשוב לי, אני גם ער מאוד לתגובות ולבקשות הקהל שצורך את המוזיקה".

בהמשך, התייחס לביקורות שעלו בעקבות השקת השיר, התוהות האם מדובר בגניבה של מהשיר 'אלינור' של זוהר ארגוב: "השיר נכתב בהשראת שיריו של זוהר ארגוב, ובכלל בהשראה של כל המוזיקה אי שם בשנות השמונים. אני לא מתחבא מאחורי זה, ההפך, אני בא להאדיר ולהעצים את המוזיקה ובכלל את זוהר שהשאיר לנו פה מורשת מדהימה של שירים. בפלייליסט שלי תמיד תשמעי את חיים משה, זוהר ארגוב וחיים גדסי. כל פעם אני דופק על ההגה ואני אומר 'אח, איזה שירים, למה אין את השירים האלה?' אז החלטתי להרים את הכפפה ולהחזיר עטרה ליושנה".

לבסוף, אמר: "עוד מעט אנחנו מתקרבים להדלקת המשואות, מאוד הייתי שמח לראות את חיים משה מדליק משואה שהוא עודו בחיים, שיהיה לו אריכות ימים, ואני חושב שמגיע לו. אם יש מגיע, אז מגיע לחיים משה".

האזינו לשיר החדש - 'אמא אמא':

עריכה: נויה חסון 

19/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דודו אהרון
דודו אהרון  |  צילום: פלאש90
Paris