סיון כהן

"יהפוך למה שנראה 'הקיץ של אביה'"

השר איתמר בן גביר הזמין את כתבי המשטרה להרמת כוסית ותדרוך, והחליט להדיר את ג'וש בריינר ('הארץ') • בריינר חשף כי קיבל גב מחבריו למקצוע


השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הזמין את כתבי המשטרה לאירוע הרמת כוסית ותדרוך כתבים, חוץ מאת כתב המשטרה של עיתון 'הארץ' ג'וש בריינר. בעקבות כך נתקל בסירוב מכלל הכתבים. בריינר שוחח עם סיון כהן ב־103fm, והגיב למקרה.

"לא היה מפריע לי אם השר לביטחון לאומי היה עושה מפגשים אישיים עם כתבים, זו זכותו המלאה", אמר, והוסיף: "אבל במקרים האלה לא מדובר רק בהרמת כוסית אלא בשיחת רקע מקצועית. אז כשהבנתי שלא בטעות לא הוזמנתי, שמחתי לראות שחבריי למקצוע פשוט גילו הזדהות והודיעו לשר שגם הם לא יבואו".

עוד אמר: "למעשה, אני לא מכיר כתב משטרה אחד שיגיע להרמת הכוסית של השר. מה שתוכנן להיות אירוע חגיגי, יהפוך למה שנראה 'הקיץ של אביה'. הוא עוסק בהכול, חוץ מהביטחון הלאומי".  

בנוסף, עדכן היישר מאחד ממוקדי ההפגנה נגד הרפורמה המשפטית: "יחסית לימים קודמים אני חושב שזה ימים עם פחות מפגינים. אבל במהלך הפגנה בצומת רפאל משטרה עוצרת את שקמה ברסלר, ממובילות המחאה. בטענה שהיא הובילה מפגינים לחסום את הכביש. והתמונות הללו של ברסלר מובאת במעצר בניידת משטרה מוקפת בשוטרים, זה כבר מעודד מפגינים לצאת החוצה".

23/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סיון כהן
סיון כהן  |  צילום: 103fm
Paris