משדר התרמה - עמותת חום
עם ניסים משעל

"מרגש לראות איך בסוף כולנו מחוברים למרות הרעש"

שר המדע והטכנולוגיה לשעבר יזהר שי תרם וייחל לימים טובים יותר • אשר בן עוז, יזם נדל"ן: "מצדיע לכם" • מחכים לתרומותיכם, אפשר גם בביט


אשר בן עוז, יזם נדל"ן, לא ויתר על שיחת טלפון עם ניסים משעל וג'ודי שלום ניר מוזס כחלק מהמשדר המיוחד של עמותת חום באולפן של 103fm עבור ילדים הזקוקים לסיוע תזונתי. "אני מאוד אוהב את העמותה שלכם ואת מה שאתם עושים", שיתף והוסיף: "אתרום 20 אלף שקלים". 

לשיחה הצטרף יזהר שי, לשעבר שר המדע והטכנולוגיה, ושיבח את צמד המגישים העמלים על הסיוע הנוגע ללב. "מצדיע לכם, איזה אנשים טובים אתם", פתח. "לכבוד הוא לי להתארח אצלכם, מרגש לראות איך בסוף כולנו מחוברים למרות הרעש, לכולם מגיע לשמוח ולהיות ביחד. כל ישראל חברים". 

הרב יעקב פרובר, הבעלים של קבוצת הנדל"ן פרובר ושות', עלה לשידור בתוכניתם של ניסים וג'ודי במסגרת משדר ההתרמה החגיגי, ונתן ביד רחבה: "הבניין האמיתי הוא הזכות לדעת לתת. ניתן 5,000 שקלים על הפעילות הענפה. זה מה שיוצר אחדות במדינה". 

אבי לוי, יו"ר 'דלק ישראל ונדל"ן' ושותפו של אורי מנצור מחברת 'דלק', תרם עבור העמותה 25 אלף שקלים, ומיד אחריה, שוש רוטנברג, פרסומאית ובעלת משרד פרסום, שהוסיפה לקופה המרשימה 1,500 שקלים". 

לתרומות, גלשו לאתר העמותה או חייגו למספר 8635*. אפשר גם בביט.

24/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יזהר שי
יזהר שי  |  צילום: אלעד מלכה
Paris