משדר התרמה - עמותת חום
עם ניסים משעל

אומרים שיש עוד תקווה

טל בר נח, מנכ"ל קרן ההון סיכון 'דיסרפטיב' הפעיל בנושא הרפורמה, על תרומת 'עוד לא אבדה תקוותנו' של בכירי ענף ההייטק • עו"ד גיא נוף הוסיף ותרם


פסח כבר כאן, וזה הצ'אנס שלכם לתרום לעמותת חום העמלה לילות כימים עבור ילדים הזקוקים לסיוע. עורך הדין דביר אינדיג, מנכ"ל מתחמי הכספות 'בריקסטון', שוחח עם ניסים משעל וג'ודי שלום ניר מוזס וסיפר על תרומתו הנדיבה.

כך גם טל בר נח, מנכ"ל קרן ההון סיכון 'דיסרפטיב' ששמו נקשר בימים אלה במחאה נגד הרפורמה במערכת המשפט, שסיפר לשניים ולקהל המאזינים כמה החליט לתרום עם חבריו המבקשים לייצר חוזה חדש בין אזרחי המדינה. "נתרום כקבוצה 30 אלף שקל", סיפר.  

עורך הדין גיא נוף, בעלים של משרד המתמחה במשפט מסחרי, תרם אף הוא ברוחב לב: "בימים האלה באמת מחפשים נקודות אור. מה שאתם עושים הוא ענק בעיניי. אתם עושים את זה בלי לקבל משכורות. זה מדהים, אצלכם זה נקי וזה מאוד מושך את הלב". 

"נתרום 18 אלף שקלים", הוסיף שי עזרא, מנכ"ל 'סונול גז'. "קבוצת סונול עושה לא מעט. שיהיה חג שמח לכולם, אני מקווה שנגדל מהתקופה הזאת". אבי בלשניקוב, יו"ר חברת תקשורת, עלה גם הוא לשידור ושיתף בתרומתו בסך 5,000 שקלים, ולצדו אלדד ניצן, יו"ר התאגידים לייבוא עובדים זרים לענף הבנייה בלשכת המסחר שתרם 7,000 שקלים. "אם המדינה תהיה במצב טוב ונמשיך לעבוד, נגדיל את התרומה", הבטיח. 

חיים טוביהו, איש צדקה וחסד, סגר את שעת המשדר השנייה ושיתף בהתרגשות בתרומתו עבור העמותה המסייעת לילדים רבים כל כך. יישר כוח!

לתרומות, חייגו למספר 8635*, גלשו לאתר העמותה, או תרמו באמצעות אפליקציית ביט.

24/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ניסים משעל וג'ודי שלום ניר מוזס
ניסים משעל וג'ודי שלום ניר מוזס  |  צילום: 103fm
Paris