משדר התרמה - עמותת חום
עם ניסים משעל

הופכים את החג לטוב יותר

רגע לפני פסח, שבו ניסים משעל וג'ודי שלום ניר מוזס למשדר התרמה מיוחד לעמותת חום עבור ילדים הזקוקים לסיוע תזונתי • בואו לתרום • חג שמח!


בקרוב, כבכל שנה, נשב מסובים עם בני משפחתנו ונחגוג את חג הפסח המתרגש עלינו. כדרכם בקודש, שבו ניסים משעל וג'ודי שלום ניר מוזס אל עמדת השידור של 103fm, וערכו משדר התרמה חגיגי לעמותתם, עמותת חום, הכנסותיה קודש לילדים נזקקים הסובלים מחרפת רעב. "15 שנה אני איתך, עושה את המשדר", פתח ניסים. "שכחתי איך זה לשדר איתך", הודתה ג'ודי בתגובה. 

צבי נטע, יו"ר ומנכ"ל 'מכשירי תנועה', שוחח עם השניים בפתח המשדר החשוב מאין כמותו וסיפר על תרומתו הגדולה לעמותה: "אנחנו בעצם מלווים, אני והחברה, את העמותה, שנים רבות. אי אפשר לומר שאנחו לא מושפעים מהמצב הכלכלי הכללי". "בהצלחה באיסוף", איחל והוסיף, "השנה יש הרבה מאוד משפחות שאין להן כסף לממן את סדר הפסח. אני מבקש מכל מי ששומע את השידור להצטרף לתרומה שלי". 

לשיחה הצטרף אורי וסרמן, מנכ"ל 'שופרסל', והביא את הזווית שלו לתרומה ולסיוע לעמותה: "דיברנו על תרומה במשדר, אבל גם על לקחת את היכולות של החברה, ואת המזון הרב שיש לנו, ולעשות משהו בהיקף יותר גדול. אנחנו נתרום 15 אלף שקלים. יש לנו אחריות ואנחנו פה. כל הכבוד לכם". 

שלמה אייזנברג, יזם נדל"ן והבעלים של חברות 'מלמ', 'ישרס' ועוד רבות וטובות, עלה אף הוא לשידור ושיתף בהיכרותו רבת השנים עם משעל. "אני עצוב על המצב", סיפר בעצב, "אם הפעולות הקטנות שלנו יכולות להשכין שלום בתוכנו, זה גם טוב". 

לתרומות, גלשו לאתר העמותה או חייגו למספר 8635*. אפשר גם בביט

24/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


משדר התרמה לעמותת חום
משדר התרמה לעמותת חום  |  צילום: 103fm
Paris