איריס קול

"אנחנו לא יכולים להיות מונעים מפחד"

ערן סויסה ('ישראל היום') התייחס לצעד המפתיע של שלמה ארצי כשוויתר על פרס ישראל • עוד חשף את פציעתו של מייקל לואיס והסנסציה של טונה ורביד


הזמר המוערך שלמה ארצי הצהיר כי החליט לוותר על קבלת פרס ישראל בעקבות המתרחש המדינה, הקרע המתגבר בעם וקידום חקיקת הרפורמה המשפטית. בשיחה עם איריס קול ב־103fm, ערן סויסה ('ישראל היום') עדכן בפרטים. 

"מפתיע מאוד כמובן", אמר בפתח השיחה, והוסיף: "הופתעתי כי אני לא מכיר מישהו שויתר על פרס כזה, צריך הרבה אומץ לדבר עליו. שלמה כבר דיבר פעם אחת בהופעה, הוא שבר את השתיקה. ועכשיו, מה שקורה זה ממש חד משמעי, כלומר, אם אני מקביל את זה לעולמות הפוליטיקה - גלנט יוצא נגד ההפיכה - בעולמות שלנו, של התרבות והמוזיקה, זה באותה הרמה, זה פתח הערב את המהדורה, ובצדק". 

עוד ציין כי "אני משכתי את התגובה שלו אליי לסטורי ומלא מלא תגובות בעדו, אני חשבתי שעוד פעם אני הולך לחטוף". בהמשך, הגיב לפחד המפורסמים להביע דעתם באשר לרפורמה המשפטית: "אנחנו לא יכולים להיות מונעים מפחד, אנחנו בימים גורליים". 

בנוסף, עדכן במצבו של השחקן מייקל לואיס שנודע כי נפל ועבר סדרת ניתוחים: "הוא נסע מטעם משרד התיירות של סיישל לשם כדי לצלם חומרים. הם הזמינו אותו, זה מאוד מקובל, והוא פשוט החליק באחד הנחלים ונפל על כמות אבנים, כואב בדיוק כמו שזה נשמע. הוא עבר סדרת ניתוחים שם, פינו אותו במיידי, הוא נפצע בכל מיני אזורים בגוף, ומיד אחרי הניתוחים העבירו אותו לארץ לעבור שיקום וניתוחים נוספים. הולך להיות לו תהליך התאוששות ארוך, אבל התכתבתי איתו היום והוא אמר לי שהוא בסדר". 

לבסוף התייחס לאיחוד המרגש של הכוכבים הגדולים טונה ורביד פלונטיק שהשיקו מופע מושתף ושברו את האינטרנט: "מכרו למעלה מ־100 אלף כרטיסים בפחות מ־24 שעות. ועוד בלי פרסום, זה חלום". 

26/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שלמה ארצי
שלמה ארצי  |  צילום: הדס פרוש/פלאש90
Paris