איריס קול

"אני מקבלת ריקושטים ומתמודדת עם רעל ושנאה"

אלית מוסאיוף זכתה בהישרדות, והגיבה לביקורת: "זה לא שהיה לי כזה קל, הייתי מועמדת להדחה מהפעם הראשונה וצלחתי את זה"


אלית מוסאיוף זכתה בהישרדות לאחר שגברה בגמר על טל מורד, סהר כהן וגל רובין. בשיחה עם איריס קול ב־103fm, שיתפה בתחושות ההתרגשות, ובקשיים שחוותה מטוקבקיסטים, שהפיצו לדבריה שנאה.

"אני מקבלת ריקושטים. אני מתמודדת עם רעל ושנאה, שהופכת אפילו לשנאה אישית, מצד אנשים. זה ברמות מטורפות", סיפרה, "נכנסים לי לתוך הפוסטים וכותבים לי, אבל אני כל כך התחשלתי בשנה הזו".

"בהתחלה הייתי צוחקת מזה, ממש. אחר כך זה מתחיל לגעת בך ברמה. לדוגמה, אחרי ההדחה של שיקר שלא באתי ובכיתי, אני קיבלתי ריקושטים ששלושה ימים לא יצאתי מהחדר. אני לא הצבעתי לו, בסך הכול לא התבכיינתי ולא אמרתי 'איזה קשה'", אמרה.

זה מפחיד?
"מה זה מפחיד. אני מדברת איתך על טוקבקטיסטים שכותבים 'הלוואי שתמותי', 'אני אגיע לגמר וארצח אותך ואת המשפחה שלך', דברים הזויים. אנשים, קצת פרופורציות, זה משחק בסך הכול. אז פשוט לקחתי החלטה שאני יוצאת מכל הקבוצות, וכל מי שמדבר אליי לא יפה בפייסבוק האישי שלי או באינסטגרם, אני פשוט חוסמת ולא מתייחסת יותר. מהרגע שיצאתי מהקבוצות ואמרתי, 'אני לא מתייחסת למקומות האלה', תאמיני לי, הוקל לי, עפתי כל הדרך אל הגמר".

"לא הלכתי עכשיו במטרה ש'אני הולכת להתפרסם עכשיו'"

במהלך השיחה, התייחסה גם לביקורת שספגה סביב צורת המשחק שלה, שיש האומרים שלא כללה אסטרטגיה ומניפולציות. "ועובדה שהגעתי לאן שהגעתי", השיבה לכך.

"אם את נכנסת לוויקיפדיה וכותבת הישרדות, הפסקה הראשונה אומרת 'משחק חדש שמבוסס על ניסוי חברתי', ואני צלחתי את כל המשימות החברתיות ובגלל זה הגעתי לאן שהגעתי", טענה.

היא הדגישה כי "זה לא שהיה לי כזה קל, הייתי מועמדת להדחה מהפעם הראשונה וצלחתי את זה, אז תעריכו את זה. זאת הייתה גם סוג של אסטרטגיה. גם כן עשיתי כמה מהלכים, אמנם אני לא רשומה עליהם חד וחלק, אבל כן הדחתי את ספיר, וכן התחלתי את המהלך על מאיה וכן רציתי לאורך כל הדרך להדיח את טל וגל החזקים, לא היו לי את האופציות, ועובדה שהצלחתי לשרוד. מה זה המשחק הזה? לשרוד וזה לא משנה איך אתה שורד".

לקראת סיום השיחה, סיפרה מה היא שואפת לעתיד. "אני לא הלכתי עכשיו במטרה ש'אני הולכת להתפרסם עכשיו', זה לא אומר שאני לא רוצה. אני רוצה למנף את זה, אני מקווה", אמרה.

"אני אוהבת נורא משחק, אולי איזה תפקיד קטן", ציינה, והדגישה: "אני חושבת שבפן הפרסומי אין הרבה נשים בגילי שמפרסמות כל מיני דברים, אופנה או איפור או קרמים וכל זה".

עם זאת, הבהירה: "גם אם זה לא יקרה, אז הכול בסדר. אני זכיתי במיליון, אני חוזרת למשפחה שלי שעוטפת אותי, שאוהבת אותי. עשיתי את שלי, הגשמתי את החלום. תאמיני לי שאני מקבלת תגובות מנשים שהיוויתי השראה בשבילן. אני, מבחינתי, עשיתי את שלי ואני גאה. באמת שהייתי הכי מבוגרת בתוכנית הזו ואני גאה בזה".

02/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלית מוסאיוף
אלית מוסאיוף  |  צילום מסך מתוך 'רשת 13'
Paris