ינון מגל ובן כספית

"אזרחים הצליחו לנטרל את המחבל"

ניצב משנה אלי לוי, דובר משטרת ישראל, על פיגוע הדקירה שאירע סמוך לצומת צריפין: "סורקים את האזור כדי לשלול את האפשרות שיש שותפים נוספים למחבל"


לפני זמן קצר אירע פיגוע דקירה סמוך לצומת צריפין. שני אזרחים נפצעו באורח בינוני־קל, המחבל נוטרל במקום. כמו כן, מתקיימות סריקות על מנת לוודא שאין מחבלים נוספים באזור. ניצב משנה אלי לוי עדכן בפרטים מהשטח.

"שני ישראלים נפצעו בפיגוע הזה באורח קל, צוות מגן דוד אדום פינו אותם לטיפול. אנחנו מדברים על אזור מחנה גדעונים, כוחות גדולים של משטרה נמצאים במקום", אמר, והוסיף: "האירוע מנוהל על ידי מפקד מחוז מרכז. בתושייה רבה, אזרחים שהיו בקרבת מקום הצליחו לנטרל את המחבל. הוא עצור כרגע על ידי השוטרים שלנו וכמובן ייחקר. האירוע עדיין לא הסתיים מבחינתנו, סורקים את האזור כדי לשלול את האפשרות שיש שותפים נוספים למחבל. לכן, גם הנהגים בקרבת המקום וגם האזרחים חייבים להישמע להוראות השוטרים בשטח. האירוע עדיין מתנהל".

עוד הסביר כי "יש כרגע סריקות כדי להבין, לצערנו הרב כולנו למודי ניסיון, כדי לשלול את האפשרות שיש עוד שותפים למחבל בשטח שלא נתפסו. לא נוכל לפרט את זהותו. כרגע כמו שאתם יודעים הדבר הכי חשוב זה לטפל בפצועים. אנחנו קיבלנו דיווח שהם עם פציעות קלות. הם מקבלים את הטיפול של מד"א, זה קרוב לבית חולים".

"המחבל חי?", ביקש סג"ל להבין, ולוי השיב: "חי, בידנו".

עריכה: שני רומנו

04/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


משטרת ישראל בזירת הפיגוע - ארכיון, למצולם אין קשר לנאמר
משטרת ישראל בזירת הפיגוע - ארכיון, למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris