איריס קול

הכוכבת שהחליטה לוותר על תפקידה כמשפיענית

בר זגה ('Pplus') הביא את כל החדשות מעולם הבידור • עדן אלנה שוב על הבמה, ההצהרה המפתיעה של רוסלנה רודינה • וגם: אמרתם מזל טוב למעיין אדם?


בשיחה עם איריס קול ב־103fm, בר זגה ('Pplus') עדכן בכל החדשות החמות ביותר של עולם התרבות והבידור הישראלי והבינלאומי. "מעיין אדם הפכה לאימא אחרי היריון ארוך, זה הרגיש המון זמן", טען. "מזל טוב, היא חיכתה כל כך הרבה זמן להיות אימא והנה זה קרה, ואני יכול להגיד שמחר בבוקר היא הולכת לחשוף את שם התינוקת אם אני מנחש נכון".

עוד שיתף: "אתמול (ב') היה את האירוע שבאו כל מיני כוכבי אירוויזיון מהתחרות הנוכחית השנה". הוא סיפר כי גם עדן אלנה שייצגה את ישראל באירוויזיון 2021, נכחה באירוע ושרה על הבמה את 'חי' של עפרה חזה, זאת לאחר הפסקה ארוכה שלקחה מהקריירה המוזיקלית. "עדן היא זמרת מצוינת ונורא חבל שהיא הפסיקה להופיע. אבל משהו בי מרגיש שעוד יקרה משהו, כל החיים לפניה", אמר. 

בהמשך, סיפר על ההצהרה המפתיעה של רוסלנה רודינה: "ממש לפני כמה שעות אחדות רוסלנה העלתה סטורי, ואמרה, 'חברים, אני עם סיימתי הקוד קופון. אני ויתרתי על תפקידי כמשפיענית'. השורה התחתונה שלה זה שזה קצת איבד כיוון. לפי מה שאני הבנתי, זה ממש לקחת איזושהי הפסקה מהעניין הזה". 

04/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איריס קול
איריס קול  |  צילום: 103fm
Paris