איריס קול

"בני לא מוכן לסלוח לי וצר לי על זה"

השחקנית אוולין הגואל על יחסיה המורכבים עם בנה, שבעצם נמסר לאימוץ בלי שממש התכוונה לכך: "אבל אני לא מתכוונת לוותר על חיי בגלל זה"


השחקנית אוולין הגואל שוחחה עם איריס קול והביעה את זעמה על פרשת בנות האולפנה והסרטון הגזעני: "לא את כולם צריך לאהוב, אבל ברגע שאדם נמצא מאחורי משהו, ברגע שזה המדגם המייצג, פה אני זועמת. אתן באות מבית מסוים ומייצגות בית מסוים. ולכן אתן לא יכולות לעשות צחוקים כאלו. זה היה מאוד גזעני ומאוד לא יפה".

בהמשך, ולקראת התוכנית הלילה של מוטי רייף 'ללא פילטרים', סיפרה לאיריס על ההחלטה שלה למסור את בנה לאביו, וכל מה שגררה לאחר מכן במהלך חייה וחיי בנה: "התחתנתי מאוד צעירה לגבר שמאוד אהבתי וגם הוא אהב אותי, וחוויתי המון בגידות מצידו. ואז ילדתי את בני, וכשהילד היה כמעט בן 5, מסרתי אותו לאבא שלו. לא הרגשתי אישה בכלל בגלל הבגידות שחוויתי. האשמתי את עצמי בכל הבגידות האלו. וחשבתי שלכן אני גם לא יודעת להיות אימא. כל עוד לא הבנתי שאני אישה, ולא קיבלתי את עצמי כאישה. הוא עבר לאביו, ובגיל שמונה אביו נפטר. אח של אביו ואישתו אמרו - ניקח אותו לאמריקה שישכח ממה שהיה. הסכמתי אבל אז רציתי להחזיר את הילד והוא לא רצה לחזור". 

16/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אוולין הגואל
אוולין הגואל  |  צילום: ברישיון BASWIM - CC BY 3.0
Paris