ינון מגל ובן כספית

"עוד עשר שנים החרדים יהיו 30 אחוז מהאוכלוסייה"

בן כספית וינון מגל על חוק הגיוס החדש • כספית: "יש מה לעשות, רק לא לתת את הפטור הגורף שממשלת נתניהו רוצה לתת לחרדים" • כיצד הגיב מגל לדבריו?


בפתח השעה השנייה התייחסו בן כספית וינון מגל לכותרות הבוערות שעל סדר היום. ביניהן, חוק גיוס החרדים. "עוד עשר שנים החרדים יהיו 30 אחוז מהאוכלוסייה, ואי אפשר יהיה לייבא לוחמים ל־8200", אמר כספית, "יש מה לעשות, רק לא לתת את הפטור הגורף שממשלת נתניהו רוצה לתת לחרדים". בהמשך התייחסו השניים למצב הכלכלי, זאת סביב סערת מוד'יס: "הדולר עלה בשני אחוז, זה האירוע. כל הקריסה והבלגן זה הדבר", אמר מגל. 

על דבריה של טלי גוטליב אמר כספית: "פעם חשבתי שלמרות שיש לה בור ביוב במקום פה, היא לפחות חדה. היא מקשקשת איזה קשקוש שהנשיא האמריקאי שילם לוואלה. היא אומרת את זה באנגלית לכתב זר. מה את עושה? תשתקי! תשתקי!"

בהמשך התייחס מגל לדבריו של אמסלם על הנשיאה חיות, ואמר: "אמסלם צודק במובן שמה שהנשיאה חיות זה דבר חמור מאוד. בושה וחרפה לנשיאה. מה זה הקשקוש הזה? תעשו מפלגת בג"ץ תצביעו לה בכנסת. אחרי שאמרנו את זה - הוא שר בממשלה והוא לא יכול לשבת באולפן ולדבר ככה. הוא צודק, אבל הוא טועה".

17/04/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris