סיון כהן

נתפסו המחבלים שרצחו את לאה די ז"ל ושתי בנותיה

"מבצע פשוט מטורף": ד"ר אמיר בוחבוט ('וואלה') חשף פרטים ראשונים על מבצע החיסול המרשים של שני המחבלים שרצחו את לאה, רינה ומאיה די ז"ל בבקעה


כמעט חודש עבר מאז הפיגוע המזעזע בבקעה בו נרצחו לאה די ז"ל ושתי בנותיה מאיה ורינה די ז"ל. מאז החל מצוד ממושך אחר המחבלים שנגמר הבוקר (ה') בעיר שכם במהלך פעילות מיוחדת של כוחות צה"ל, שב"כ וימ"מ בסופה הם חוסלו. בשיחה עם סיון כהן ב־103fm, ד"ר אמיר בוחבוט ('וואלה') עדכן בפרטים. 

"זה מבצע פשוט מטורף", הצהיר בפתח השיחה. "זוג מחבלים שברח מהבקעה, מגיע ללב הקסבה של שכם, לא סתם בחרו את המקום הזה, זה מקום מאוד צפוף, מאוד מורכב, סמטאות צרות, לא סתם הם בחרו מבנה ספציפי, התארחו אצל אחד מבכירי גוב האריות".

"מה שמדהים בסיפור הזה, זה שלוחמי הימ"מ ולוחמי השב"כ נכנסו פנימה, כמובן בפעולה מסוערבת, אבל היכולת לשהות במקום כל כך צפוף ומסוכן עם חמושים מפה ועד להודעה חדשה, במשך כשעה, במטרה לא רק לחסל אלא גם לעצור... האירוע נגמר בשני מחבלים הרוגים, סייען ושמונה פצועים שרק אחד מהם קשה. שמח מאוד שהאירוע זה מסתיים לא נפגעים בצד הישראלי".

עוד הגיב לדיווח כי רה"מ נתניהו אסר על שר הביטחון גלנט לנסוע לארה"ב לצורך פגישות ביטחוניות: "בסוף אי אפשר לפטור את הסוגיה של שר הביטחון מהאירוע הזה. אני מאוד מכבד את יואב גלנט אבל הסיטואציה הפוליטית שאליה הוא נקלע הוא לא יוצא ממנה טוב. נכון, מחו למענו ולטובתו והוא נשאר בתפקיד. הוא שר ביטחון עם כוכבית, אי אפשר להתעלם מהמרחב הפוליטי והמרחב המדיני ולהגיד שהכול בסדר, לא הכול בסדר. אי אפשר להגיד שמערכת הביטחון פועלת בחופש פעולה".

04/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


למצולם אין קשר לנאמר
למצולם אין קשר לנאמר  |  צילום אילוסטרציה: נתי שוחט/פלאש90
Paris