דידי לוקאלי
עם דידי הררי

לא רואים את סימני הזמן

הזמר הענק משה פרץ הגיע לאולפן לרגל חגיגות יום הולדתו והוצאת האלבום החדש • בשיחה עם דידי והרון הוא חיזק את האזרחים בעקבות המצב הביטחוני הקשה


לרגל יום הולדתו ה־40, הזמר המצליח משה פרץ הגיע להתארח באולפן של דידי הררי ב־103fm. יחד עם דידי והרון, פרץ סיפר בהתרגשות על שינוי הקידומת, האלבום החדש שעוד רגע יוצא, ועל המצב הביטחוני שהדרדר ביממה האחרונה. 

תחילה, אמר: "אני שמח שאני חוגג ארבעים היום, דווקא היום, הקדוש ברוך הוא נתן לי לחגוג ולהיות בשידור כדי להזדהות עם המון אנשים בעוטף עזה שעוצרים את החיים שלהם ברגעים הכי שמחים אל מול המלחמה הזאת. אתה לא יודע מתי זה יתפוס אותך, ואתה ממשיך לחיות. אני שולח מכאן אהבה וברכות".

"אני עוקב אחריך מהיום הראשון", הודה דידי, ואמר: "אחד הדברים ששמתי לב בשנים האחרונות, קיבלתי תחושה שהורדת הילוך מכל מה שעולם הבידור תובע מאיתנו ואמרת 'אני רוצה להתרכז במשפחה שלי בלבד'". 

"לא טעית", חשף הזמר. "זו החלטה מודעת שבאה בעיקר מתוך המקום של למצוא את היצירה ואת האמנות שלי מחדש, כמו בימים הטובים, לפני 17 שנה. לא לחצתי על עצמי, בתור אמן ידעתי שצריך לתת לזמן לעבור וללחץ לא להשפיע עליי, וליהנות גם מהילדים והמשפחה, ונהניתי כל כך. ראיתי הרבה ריאיונות של אנשים מאוד מצליחים בני 50 ו־60 שאמרו 'אני מצטער על דבר אחד - שלא הייתי בבית לגדול עם הילדים שלי, הכרתי אותם מאוחר מידי'".

בהמשך, דידי והרון חשפו את השיטה המיוחדת שפיתחו ללימוד חשבון ובדקו אותה על משה, שרשם הישג מרשים במיוחד. המבחן נעצר כאשר קרוביו של פרץ הפתיעו אותו במהלך השידור עם עוגה מושקעת מיוחדת ושיר יום הולדת שמח. מכאן, נשאר רק להרים לחיים. 

לאחר מכן, האזינו יחד לשיר החדש 'לזוז' ומשה חשף את אחורי הקלעים של עטיפת השיר המיוחדת, שגם הודפסה על גבי עוגת יום ההולדת. "נראה לי שזו פעם ראשונה שעושים את זה, השתמשתי בעטיפת השיר בבינה המלאכותית ואחר כך עשיתי כמה תיקונים", אמר. 

משה פרץ חשף את הסיבה האמיתית להשקת שני שירים במקביל: "הקהל כבר מחכה לאלבום, אני מקבל תגובות 'אני רוצה קצבי, אני רוצה שקט'. אמרתי, 'אני אעשה משהו חדש', שיהיה להם מה לשמוע, שכל אחד ישמע מה שהוא רוצה באהבה, העיקר שיאהב את המוזיקה". 

10/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי ומשה פרץ
דידי הררי ומשה פרץ  |  צילום: רעות מתתיהו ארגון/103fm
Paris