אודי סגל וענת דוידוב

"אסור לחזור למדיניות שקדמה למבצע הזה"

ראש עיריית שדרות אלון דוידי שיבח את הממשלה: "סוף סוף אנחנו רואים שפוגעים באויבים שלנו" • הבהיר: "רק מבצע נרחב בעזה יביא שקט לטווח ארוך"


העיר שדרות ספגה לא מעט אזעקות צבע אדום, שיגורים ויירוטים במהלך מבצע מגן וחץ שהגיע אתמול (ש') בשעות הערב אל סיומו. האם השקט היחסי יישמר לאורך זמן? ראש עיריית שדרות אלון דוידי שוחח עם ענת דוידוב וניסים משעל והתייחס לדברים. 

"הבוקר החל בדבר אופטימי, לא ראיתי ילדים ישנים על המזרון בממ"ד, פתח. "מפה, הדברים יכולים להיות רק יותר טובים, שהממשלה תאמץ את מדיניות הסיכולים הממוקדים וההתקפיות. הפרובוקציות היחידות באות מארגוני טרור ארורים שמרסקים את העתיד של עזה". 

בהמשך, ניצל את הבמה על מנת להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו ולצמרת הביטחונית: "שבוע שעבר, אם היית בשדרות, היית רואה אנשים שיורים עליהם רקטות ולא קורה שום דבר. אנחנו בחמישה ימים מאוד מורכבים, מאוד קשים לנו ברמה האישית, אבל סוף סוף אנחנו רואים שפוגעים באויבים שלנו. אנחנו מחזקים את כל מי שעושה וזה לא משנה מי ראש הממשלה. במקרה הזה, זה ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, אנחנו רוצים להגיד לו יישר כוח. זה מה שצריך לעשות".

"אמרתי לרה"מ גם ביום שישי וגם באמצע השבוע, כל זמן שהוא צריך אותנו, לתת גב ולתת את העורף החזק לצבא ולממשלה לעשות את העבודה כלפי האויבים שלנו, אנחנו שם", הוסיף דוידי, "אבוי לנו, שלא נחזור חזרה למדיניות שקדמה למבצע הזה. אסור לחזור למדיניות הזאת. גם בשבוע הזה, מי שצריך לחשוש אלה לא החוגגים בירושלים, אלה בכירי החמאס והג'יהאד, ואם צריך לחסל ולפגוע בהם, עדיף להקדים תרופה למכה".

לקראת סיום השיחה, הבהיר דוידי כי "רק מבצע נרחב בעזה יביא שקט לטווח ארוך. אם שקט יושג בצורה אחרת, אני הראשון שיחתום עליו".

14/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלון דוידי
אלון דוידי  |  צילום: יוסי זליגר/פלאש90
Paris