גיא פלג

"גם לעבירה מוסרית צריך להיות התחלה, אמצע וסוף"

המאזין ביקר את התנהלות מכבי חיפה על חתימת עומר אצילי לאחר פרשת הקטינות: "הוא התנהג מתחת לכל ביקורת, נענש עונש כבד מאוד"


המאזין שעלה לשידור, אוהד מכבי תל אביב, שיבח את זכיית מכבי חיפה באליפות וביקר את הירוקים מהכרמל על ההתנהלות עם השחקנים שלא התנהגו בראוי, גם בתום משחק מול הפועל באר שבע וגם כאשר החתימה את עומר אצילי לאחר פרשת הקטינות. "מועדון גדול מתנהל בצורה ששחקנים שלא מתנהגים כראוי, זורקים אותם ולא לוקחים אותם בחזרה", אמר. 

בתגובה, גיא פלג הבהיר: "כל עונש, כשהוא לא מידתי, הוא מחטיא את המטרה שלו, אני חושב שגם אצילי וגם דור מיכה התנהגו בצורה איומה ודרוש עונש כבד מאוד. אני חושב שעומר אצילי ספג מכה כלכלית ומקצועית עצומה, ספג מכה יוקרתית עצומה, הפרשה הזאת תלווה אותו כל חייו, לכן אני חושב שבהינתן והפרקליטות קבעה שלא בוצעה כאן עבירה פלילית, גם לעבירה מוסרית צריך להיות התחלה, אמצע וסוף".

"זה בדיוק מה שאמרתי ליענקל'ה שחר", הוסיף גיא, והסביר: "הוא התנהג מתחת לכל ביקורת, הוא נענש עונש כבד מאוד. האם העונש הזה צריך להיות קטיעת הקריירה שלו? אף קבוצה בישראל לא רצתה אותו, שניהם (אצילי ומיכה) הוגלו ממדינתם. הוא עזב את נבחרת ישראל וכל חייו הוא יהיה עם הכתם הזה. השכר במכבי חיפה יותר נמוך ב־20% ממכבי תל אביב, זאת אומרת שכל שנה, הוא בעצם מקבל קנס של מיליון שקל, זה מה שהוא משלם על הפרשה הזאת, האם זה לא עונש בסדר?" 

בהמשך, דנו על בקשת דחיית הדיון באשר לקטטה האלימה בין השחקנים בתום המשחק בין מכבי חיפה להפועל באר שבע.

16/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עומר אצילי
עומר אצילי  |  צילום: דני מרון/מעריב
Paris