איריס קול

"זה סוג של דוקו על בועה קטנה"

תמיר גרינברג על שירו החדש 'Untill The End', הצולל את ילדותו בבריכה העירונית • לקראת המופע המשותף עם טיפקס: "לקובי ולי יש המון במשותף"


בימים אלה, חובק הזמר והיוצר המוכשר בעל הקול הייחודי תמיר גרינברג את שירו החדש 'Untill The End', המעניק לו, ולכולנו, הצצה אל חוויית הילדות האולטימטיבית במהלך הקיץ: בילוי בבריכה העירונית לצד בני המשפחה. בשיחתו עם איריס קול, סיפר על ההחלטה לצלול אל העבר ולהפוך אותו לשיר פרי עטו. 

"אני חושב שלכל מי שהייתה ילדות שיש לה זיכרון טוב ונעים, הוא מתגעגע אליה תמיד, לא משנה איך נסתכל על זה", טען. "בשבילי זה הזיכרון הזה, שנכנס לתוך השיר. זה ממש סוג של דוקו על בועה מאוד קטנה". 

בהמשך, שיתף גרינברג בפרטים לקראת הופעתו הקרובה באמפי קיסריה לצד להקת טיפקס: "קובי ואני נפגשנו באירוע של זיכרון בסלון במהלך עבודה על אלבום ליום השואה. הכרנו ועלה הרעיון לארח את הלהקה, ניסינו להבין אם דבר כזה יכול להתאים, והבנו שכן. זה מה שמגניב, לעשות משהו לא צפוי ורחוק אחד מהשני, ואחרי שדיברנו הבנו שיש לנו המון במשותף. אולי לא יודעים לעשות את החיבור המיידי אבל הוא לגמרי קיים. זה באמת מסקרן, גם אותי זה סקרן, פיצחנו כל מיני דברים". 

האזינו לסינגל החדש:

עריכה: מיכל קדוש

16/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


תמיר גרינברג
תמיר גרינברג  |  צילום מסך: מתוך הקליפ החדש
Paris