בן כספית ואריה אלדד

"אייל ניזוק באופן קשה בעשור האחרון"

עו"ד טל גבאי, עורך דינו של אייל גולן, הגיב לסגירת התיק בתביעה האזרחית כלפי הזמר: "העובדה שהתיק נסגר מלמדת שגרסתן הייתה רחוקה מלהיות אמיתית"


ידיעה מן השעות האחרונות חשפה כי התיק החדש שנפתח כנגד הזמר אייל גולן נסגר מחוסר ראיות, זאת עשור אחרי הסגירה הראשונה של התיק בו נחשד כחלק מפרשת משחקי חברה. עורך הדין טל גבאי, פרקליטו של אייל גולן, שוחח עם בן כספית ואריה אלדד והגיב לדברים. 

"אין ספק שמדובר ביום חג עבורנו, תחושת הסיפוק אדירה", טען. "העובדה שהתיק נסגר לאחר שתי חקירות, זה בשל הקרנבל התקשורתי שערכו בתקשורת, אתם יכולים לצאת מנקודת הנחה שאין פעולת חקירה שלא בוצעה בתיק. דווקא העובדה שהתיק נסגר מלמדת שלא נפל כל רבב בהתנהגות של אייל. בכל הכבוד למתלוננות, העובדה שהתיק נסגר מלמדת שגרסתן הייתה רחוקה מלהיות אמיתית. שם המשחק הוא כסף, אני לא מכיר וגם אתם לא מכירים הרבה מקרים בהם לאחר שמוגשת תביעה כספית מוגשת תלונה במשטרה. המטרה הייתה להפעיל לחץ פסול על אייל גולן, הוא סבור שלא נפל כל רבב בהתנהלותו והיום קיבלנו את האישור האחרון מהפרקליטות למה שהיה ידוע מהיום הראשון". 

בהמשך, הוסיף: "הסיפור עם האבא שונה לחלוטין מהסיפור עם אייל. אייל לא היה מעורב באחוז אחד מהמעשים שיוחסו לאב, אנו יודעים שלא היה דבר וחצי דבר וגם לא מדובר בקטינות. התלונה שהוגשה במשטרה לא עוסקת בפן המוסרי אלא בפלילי, וקיבלנו אסכמתא מבוססת מהפרקליטות שהתיק היה צריך להתנהל וטוב שזה קרה. אייל ניזוק באופן קשה בעשור האחרון, והוא מתמודד עם פגיעה תדמיתית שיש לה אותות כלכליים. אנחנו כחברה עברנו שיעור חשוב ביותר, שבטרם אנו רומסים את כבודו של אדם מוטב להמתין לעובדות. אייל מתמודד עם הפרשה מעל כעשור, שמח שהעננה הוסרה".

24/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איל גולן - ארכיון
איל גולן - ארכיון  |  צילום: אריה לייב אברמס/פלאש90
Paris