אראל סג"ל

תושבת דרום ת"א: "פוצצו את הבת שלי במכות לאור יום"

הילה נקווה סיפרה כי נערים תקפו את בתה בת ה-11, והיכו קשות את בתה בת ה-16: "המשטרה הגיעה אחרי למעלה מ־40 דקות


הילה נקווה, תושבת דרום תל אביב, סיפרה כי נערים בני מסתננים תקפו ילדה בדרום תל אביב, בקאנטרי בקריית שלום. היא סיפרה בדמעות: "התחננתי שיעזרו לי ואף אחד לא הגיע מעל 40 דקות".

בשיחה עם אראל סג"ל ויריב אופנהיימר ב־103fm, תיארה את השתלשלות האירועים: "זה התחיל בקאנטרי בקריית שלום. הילדה שלי בת ה־11 הייתה עם חברות. הם התחילו לריב איתן במים. זה לא חדש לנו. הילדה התקשרה ואמרה - רבנו עם כמה והם לא נותנים לנו לצאת. באתי עם בתי בת ה־16, ואני רואה שלפחות 50 ילדים הקיפו אותן ולא נותנים להן לעבור. יורקים עליהן מושכים בשערות. זה היה כבר מחוץ לקאנטרי".

"הם הקיפו את הילדה, בת 11, ולא נתנו לה ללכת הביתה, והם בני 16. התחלתי לצלם, אז הם לקחו לי את הטלפון וזרקו. הם תפסו את הבת שלי בת ה־16, דחפו אותה ופירקו אותה. תוך כדי אני בטלפונים מתחננת שיבואו לעזור לי. הם פשוט פוצצו את הבת שלי במכות לאור יום ואף אחד לא עזר לנו", הוסיפה. 

עוד אמרה: "בסופו של דבר הגיעו (המשטרה) אחרי למעלה מ־40 דקות. הם לא עשו כלום. רק רצו שאפסיק לצעוק. לא עצרו אף אחד. אנחנו רואים את הילדים שהרביצו, ומבקשים שייקחו אותם, והשוטר אמר שהוא לא עוצר אף אחד ושנלך למשטרה להגיש תלונה".

שפי פז, ממובילי המאבק בדרום תל אביב, ניסתה להגיב, אולם אופנהיימר התעמת עימה בשידור.

28/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris