גיא פלג

"מה צריך להנחות את הפרקליטות?"

גיא התייחס לאפשרות שיעמידו לדין את עד המדינה שלמה פילבר: "האם צריכים לאפשר לו לחמוק? כי אם יפתחו תיק תהיה מלחמה נוספת מול הפרקליטות?"


גיא פלג שב לאולפן 103fm על מנת לשוחח עם המאזינים על כל הידיעות שעלו על סדר היום. בפתח התוכנית הוא התייחס לפרסום שלו, לפיו פרקליט חיצוני יבחן האם להעמיד את עד המדינה שלמה פילבר לדין על הפרת הסכם עד המדינה.

"האם נכון להעמיד לדין את עד המדינה מומו פילבר על רקע תחושה שהוא הפר את הסכם עד המדינה?", תהה גיא. "האם נכון שהפרקליטות תשקול גם שיקולי נראות? שהיא תחשוב שעד המדינה לא סיפק את הסחורה? לא עבד בהסכם? במובן הזה אכל ארוחת חינם שכן התיק כנגדו נסגר".

עוד ציין כי "הייתה כוונה, החלטה, להגיש נגד מומו פילבר, כתב אישום על ההתנהלות שלו כמנכ"ל משרד התקשורת. האם נכון שאדם כזה, שלטענת הפרקליטות מעל בתפקידו הציבורי וצפוי היה לעמוד לדין מול משפט פלילי עם אישומים כבדים, האם צריכים לאפשר לו לחמוק? או האם נכון לוותר לו ולא להעמיד נגדו דין, כי אם יפתחו את התיק, תהיה מלחמה נוספת מול הפרקליטות".

לבסוף, סיכם בתהייה: "מה צריך להנחות את הפרקליטות? הראיות? העמדה המקצועית שלהם או שיקולים של נראות? איך זה עלול להיראות?"

07/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא פלג
גיא פלג  |  צילום: 103fm
Paris